Dom i ogród

Z całej Polski

Jak dbać o kota? 2022-02-21

  Koty domowe towarzyszą ludzkości już od tysięcy lat. Znaleziska archeologiczne wskazują na udomowienie kotów w wielu kulturach w tysiącleciach przed naszą erą, a w starożytnym Egipcie koty były uważane za święte. Nasze domowe Mruczki też cieszą się przywilejami – opieką i miłością domowników. O wyżywienie dbają wyspecjalizowane sklepy, jak jeden z najbardziej znanych sklepów E-zoo.shop, posiadający bardzo szeroki asortyment karm, przekąsek i akcesoriów dla tych zwierzaków.

  Mamy pełnię zimy, ale warto już planować wakacje i miłe chwile spędzane w przydomowych ogrodach. Altany ogrodowe, domki letniskowe, zadaszenia, tarasy, stoły i krzesła, ławy ogrodowe i donice oraz inne drewniane akcesoria oferuje znany producent, Usługowy Zakład Stolarski "Stolbar" w Krzemienicy w powiecie łańcuckim na Podkarpaciu, działający już od roku 2000.

  Piękno tkwi w szczegółach – takie jest motto specjalistów aranżacji wnętrz z firmy DekoHaus. To zespół miłośników designu z już kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oferuje luksusowe dodatki dekoracyjne do wnętrz – zarówno zgodne z najnowszymi trendami, jak i te o ponadczasowym charakterze.

  Firma Styl powstała w 1998 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz montażem rolet zewnętrznych, bram, markiz, stolarki okiennej. Produkty firmy Styl to połączenie tradycji, rodzinnych wartości i pasji twórczej. Akcesoria produkowane przez Styl są doceniane wśród tysięcy klientów w całej Europie. 

Przyszły jesienne, pochmurne dni, ale nawet w jesienne i zimowe dni jednak słońce zagląda do naszych mieszkań. Niski kąt padania promieni słonecznych o tej porze roku bywa uciążliwy, a w miesiącach letnich to już zdecydowanie często mamy dość zbyt silnego nasłonecznienia.   Przydają się rolety zewnętrzne lub wewnętrzne i inne zabezpieczenia okien i drzwi.

  Wakacje się kończą i trochę się zrobiło w pogodzie jesiennie, ale to jeszcze nie koniec sezonu urlopowego. W Hiszpanii klimat zachęca do wypoczynku przez wiele miesięcy w roku, dlatego warto zainwestować we własny luksusowy dom w tym kraju z nowoczesną infrastrukturą, a jednocześnie wciąż niezwykle czystym ekologicznie.

  W ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie zakupami nieruchomości. To pewna lokata kapitału w niespokojnych czasach, a czasy zawsze są niespo- kojne i dlatego takie pewne i bezpieczne lokaty zaw- sze są korzystne. Biuro nieruchomości Home Asset z Gdańska, to zes- pół specjalistów, którzy pomogą przy wyborze najlep- szych wariantów zakupu lub sprzedaży i wynajęcia nieruchomości, z uwzględnieniem odpowiedniego rodzaju nieruchomości, najbardziej dogodnej lokali- zacji i pod względem optymalnej wyceny.

  Zdecydowana większość z nas z niecierpliwością wyczekuje pięknego, słonecznego lata z długimi, ciepłymi wieczorami spędzanymi na tarasie. Letnią sielankę zakłócają niestety coraz to większe z roku na rok plagi insektów, które nie tylko atakują nas podczas przebywania na dworze, ale także wdzierają się do naszych domów i mieszkań. W sklepie moskitiery Katowice mamy jednak na nie skuteczny sposób! Są nimi oczywiście moskitiery na okna, których w tym okresie nie powinno zabraknąć w żadnym domu. To najlepsza ochrona przed owadami,...

  Jesteś miłośnikiem klasycznego bloku czekoladowego, ale nie stronisz także od cukierniczych eksperymentów? Co powiesz na ten przepyszny deser, w którym słona nuta delikatnie przełamuje słodycz? Poznaj sprawdzony przepis na blok czekoladowy wzbogacony solonymi dodatkami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
stat4u PortalPOLSKA.pl