Pomagamy

Z całej Polski

Praca stanowi istotną część naszego życia - czy nam się to podoba, czy nie - i dlatego istnieją regulacje prawne, które mają chronić interesy zarówno pracowników i pracodawców, a także państwo, które zyskuje dochód w postaci podatku. Choć prawo pracy jest ciągle modernizowane (np. najnowsza zmiana, czyli zwolnienie z podatku PIT dla osób pracujących poniżej 26. roku życia). 

We are appealing for help in finding an eight-year-old child from Wirral who is believed to be missing with his mother.

Podjęcie decyzji o skorzystaniu z pożyczki wiąże się z wybraniem tej jednej oferty, która będzie dla nas najlepsza. W tym momencie pojawia się pytanie, jak znaleźć odpowiedni produkt?  W tym celu warto skorzystać z porównywarek, które umożliwiają nam przeglądanie dostępnych pożyczek bez konieczności otwierania strony internetowej każdego pożyczkodawcy. Jak to działa i jakie korzyści ze sobą niesie? Sprawdźmy!

  Centrum Origin Otwock jest najnowocześniejszym prywatnym ośrodkiem rehabilitacyjnych w Polsce, który został zaprojektowany zgodnie z zasadami architektury terapeutycznej. Centrum dysponuje 126 miejscami stacjonarnymi i w marcu rozpoczęło przyjęcia pacjentów do specjalistycznych programów. 

Detectives investigating the discovery of a body in Wallasey this morning (Monday 20 May) are issuing a description in an attempt to identify the man.

We are appealing for help to trace a 38-year-old man who is missing from his home in Crosby.

Appeal 2019-04-29

Detectives are issuing an appeal for information following an armed robbery at a Liverpool City Centre pub in the early hours of this morning, Sunday 28 April.

13-year-old Lacey Maguire was last seen at around 10pm at her home address on Lobelia Avenue and we are increasingly concerned as to her wellbeing.

At around 8.30pm on Friday 22 February, officers were called to Carlis Road in Southdene, Kirkby to reports of loud bangs.

1 2 3 4 5 6 7
stat4u PortalPOLSKA.pl