Pomagamy

Z całej Polski

Sklep medyczny Reha-Max na swoich stronach https://reha-max.pl/  publikuje pełny zestaw informacji na temat zasad i procedur uzyskiwania dofinansowania sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego.   Refundacja NFZ Dofinansowanie PCPR, MOPR, MOPS Dofinansowanie PFRON

W dzisiejszym szybkim tempie życia, dbanie o swoje zdrowie staje się coraz ważniejsze, dlatego też coraz większą popularnością cieszy się catering dietetyczny. Wartościowe nawyki żywieniowe są kluczowym elementem utrzymania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ale dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka? Oto kilka kluczowych powodów.

Kiedy nie radzimy sobie z długotrwałym dyskomfortem psychicznym o różnym podłożu, zbawienna okazuje się psychoterapia. Jak pokazują liczne badania psychoterapia indywidualna nie tylko pomaga zwalczyć zaburzenia lękowe, ale też pomaga odzyskać równowagę osobom na życiowym zakręcie. Kryzys egzystencjalny może być wynikiem ciężkich przeżyć spowodowanych śmiercią bliskiej osoby, utratą pracy, rozwodem lub informacją o poważnej chorobie. Na czym polega sens psychoterapii?

Pomoc wykwalifikowanego i doświadczonego psychologa bądź terapeuty jest niezbędnym wsparciem dla osób, które nie mogą sobie poradzić z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości i innymi problemami o podłożu psychicznym. Jak jednak wybrać dobrego specjalistę? O czym warto pamiętać, szukając dobrego psychologa?

Kredyty walutowe, które są zaciągane we frankach szwajcarskich jeszcze do niedawna cieszyły się największą popularnością. Nie trzeba było jednak długo czekać na to, że z pozoru najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych z czasem zaczęły okazywać się dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Mowa przede wszystkim o bardzo niekorzystnym kursie tej waluty. Raty stawały się coraz wyższe, przez co niektórzy Frankowicze zaczęli tracić płynność finansową. Tutaj jednak z pomocą przychodzą kancelarie adwokackie, które oferują wsparcie dla osób, które...

Życie w obecnych czasach nie jest łatwe, coraz więcej osób, dorosłych i dzieci zmaga się z wieloma problemami, cierpi na depresje, nerwicę czy bezsenność. Niestety, w wielu przypadkach samodzielne pokonanie kryzysu nie jest możliwe, potrzebna jest pomoc specjalistów m.in. psychologów. Jaką pomoc świadczy poradnia psychologiczna? Kto może liczyć na pomoc?

W obecnych czasach praktycznie każdy może się znaleźć w sytuacji, w której potrzebuje dodatkowej gotówki. Co istotne, oferty kredytów bankowych nie zawsze pozostają w naszym zasięgu, w tym poprzez rozbudowane procedury ubiegania się o nie.  Naturalnie więc obieramy cel na pozabankowe pożyczki ratalne. Jak wygląda proces ich przyznawania? Jakie warunki musi spełnić pożyczkobiorca? Nie czekaj i dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze, już teraz!

  Są w życiu trudne sytuacje, gdy trzeba zająć się opieką osoby bliskiej, a zdarza się, że opieka wymaga zrezygnowania z wykonywania pracy zawodowej. Opiekunowie osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji na podstawie orzeczenia z ZUS, KRUS, Powiatowego Zespołu Orzekania otrzymują podstawowe świadczenia socjalne na podstawie właściwej ustawy. 

Raczkująca dziedzina nauki, jaką jest medycyna pola informacyjnego opiera się na założeniu, że nasza świadomość potrafi “przemawiać” do ciała i “słuchać go”, korzystając z pola informacyjnego – tak definiuje tę dziedzinę Marcus Schmieke, niemiecki filozof, naukowiec, wynalazca i przedsiębiorca.  

1 2 3 4 5 6 7
stat4u PortalPOLSKA.pl