Styl życia

Z całej Polski

Arkana Auto Kraków prowadzi skup samochodów na terenie południowej Polski. Głównie na terenie miasta Kraków, choć w zasięgu działania jest cała Małopolska. Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie. Wykwalifikowany mechanik ocenia auto rzetelnie oraz fachowo, zarówno pod kątem mechanicznym, jak również wizualnym. Wycena samochodu bazuje również na jego ogólnym stanie, roczniku, rodzaju silnika oraz dodatkowym wyposażeniu.

Pod takim hasłem już 19 lipca przeprowadzona zostanie akcja sprzątania rzeki Prosny. Zaczynamy o godzinie 16:00 przy moście św. Wojciecha od strony aquaparku.

Detectives are appealing for information to identify a group of men who robbed a 70-year-old man in Birkenhead last night, Friday 12 July.

Miasto Kalisz przygotowało dla dzieci ciekawą ofertę wakacyjną.

Elegancka biżuteria od renomowanego producenta jest wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby, ale niestety jej największą wadą jest oczywiście bardzo wysoka ceną. Między innymi dlatego też w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się biżuteria handmade. W ostatnim czasie jest ogromny boom na rękodzieło - szczególnie biżuterię, dlatego też warto dokładnie jej się przyjrzeć.

7 lipca będzie można oddać krew. Specjalny autobus stanie przed kościołem przy ul. Polnej w godzinach 9:30 - 14:00.

Częste spacery, gdy opiekujemy się psem – to zasada numer jeden. Dla zdrowia własnego i dla komfortu czworonożnego podopiecznego, który musi się wyhasać, ale też dać ujście swoim potrzebom fizjologicznym. Psy starsze wiekiem i już przyuczone, radzą sobie z potrzebami fizjologicznymi nawet nieźle. Gdy ich opiekun przestrzega stałych godzin spacerów, to fizjologia psa dostosowuje się do tego codziennego rytuału.

Mobilna przychodnia 2019-06-27

27 czerwca, w godz. 13.00 – 21.00, na placu przed ratuszem zostanie uruchomiona mobilna przychodnia, w której pełnoletni kaliszanie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych USG - piersi, tarczycy i jąder oraz dermatoskopowego badania znamion skórnych.

Chcę mieć Kaliską Kartę Mieszkańca. Co zrobić?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
stat4u PortalPOLSKA.pl