Styl życia

Z całej Polski

  Mini rolety są obecnie jednym z najpopularniejszych systemów osłony okien. Charakteryzują się stosunkowo prostym montażem i niewielką ceną, co sprawia, że są one kupowane coraz chętniej. Gdzie można je zastosować? I dlaczego warto je kupić? Sprawdźmy.

  Nowy singiel powstał we współpracy ze znanym producentem Konradem Leszczyńskim. Premiera teledysku odbyła się 26 października 2017 roku. Teledysk powstał w Niemczech, ma już ponad 7 tysięcy wyświetleń. Singiel pojawił się na 26 miejscu Top Video portalu Muzykoholicy. Kompozycja i słowa: Karina Opyrchał, produkcja: Konrad Leszczyński. Singiel dostępny również na platformach streamingowych.

Podlaska Oktawa Kultur jest międzynarodowym festiwalem muzyki, sztuki i folkloru, na które przyjeżdża wielu gości z całej Europy.

Slalom, równoważnia, drążki, do tego dystrybutor torebek i pojemnik na odchody. Wilanowska Dog Park, który powstaje w sąsiedztwie ul. Madalińskiego, zachęci zapewne niejednego właściciela psa do skorzystania z tego miejsca. Właśnie trwają ostatnie odbiory techniczne prowadzone przez Gdański Zarząd Dróg i Zieleni. Wkrótce zostanie on udostępniony mieszkańcom i ich milusińskim.

Sky Tronic - twórca innowacyjnej technologii sterowania i stabilizacji lotu dla dronów opartej na sztucznej inteligencji nawiązał współpracę z polską dużą firmą logistyczną Moto ABC www.moto-abc.eu w zakresie opracowania i wdrożenia bezzałogowego statku powietrznego do zadań transportowych. Ta przełomowa technologia sterowania dla dronów zdobyła ostatnio uznanie członków jury międzynarodowego konkursu Start Jerusalem Competition 2017, które zakwalifikowało spółkę Sky Tronic, jako najbardziej innowacyjny startup roku, związany z ...

Sukces restauracji, oprócz wybitnej kuchni, stanowi bez wątpienia jej wystrój. Nie sposób nie zauważyć rosnącej popularności lokali wyróżniających się nowoczesną aranżacją wnętrz. W jaki sposób zaprojektować lokal, by nie tylko spełniał funkcje użytkowe, ale też cieszył oko? Modernistyczne pomieszczenia lubią przestrzeń, którą zapewnią m.in. ściany przesuwne szklane, odpowiednia kolorystyka i podwieszane panele sufitowe.

  Projekt start-up Politechniki Wrocławskiej Sky Tronic, zapewniający precyzyjny stabilny oraz bezpieczny lot bezzałogowymi statkami powietrznymi (BSP), tzw. dronami, zwyciężył w międzynarodowym konkursie Start Jerusalem Competition 2017, w którym nagradzane są najbardziej innowacyjne start-upy  związane z  branżami: Technology, WEB, Mobile i  ICT. 

  W sobotę, 28 października i we wtorek, 31 października w sklepie spożywczym Stokrotka przy ul. Żeromskiego 96 w Radomiu odbędzie się zbiórka żywności zorganizowana przez charytatywną Fundację Uśmiech Puchatka. Wezmą w niej udział uczniowie m.in. Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Publicznego Gimnazjum nr 11. 

Wzrasta świadomość ekologiczna, o czym świadczy rosnąca sprzedaż pelletu, paliwa bardziej ekologicznego niż dotąd powszechnie stosowane. Jedna z klientek zgłosiła zamówienie na pellet, bo powzięła nagły zamiar wymiany pieca węglowego na nowocześniejsze wyposażenie. W szkole jej córki ktoś powiesił zdjęcie ukazujące komin, z którego walił czarny dym – z podpisem: To oni nas trują!  Klientka z przerażeniem poznała: – To mój komin...  i postanowiła jak najszybciej przerobić instalację na piec na zasilany pelletem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
stat4u PortalPOLSKA.pl