Nasze hobby

Z całej Polski

Legowiska dla psów 2023-12-08

  Legowiska dla psów to nie tylko miejsce, w którym pies może wypocząć, ale również jest to pewnego rodzaju psi azyl od reszty otoczenia. Legowisko powinno dobierać się według preferencji psa. Kupowany produkt powinien być odpowiedni. Niektóre psy np. długowłose preferują w okresie letnim legowiska chłodne. Natomiast psy z sierścią krótką preferują legowiska z miłych i miękkich materiałów.

Taniec użytkowy to taniec, który przyda się nam na wielu różnych imprezach. Znając podstawowe kroki, tak zwanych tańców imprezowych, będziemy mogli tańczyć do różnych gatunków muzycznych granych na takich uroczystościach jak: wesela, bale sylwestrowe czy bale karnawałowe. Kursy tańca użytkowego cieszą się w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością. 

Jak dbać o kota? 2022-02-21

  Koty domowe towarzyszą ludzkości już od tysięcy lat. Znaleziska archeologiczne wskazują na udomowienie kotów w wielu kulturach w tysiącleciach przed naszą erą, a w starożytnym Egipcie koty były uważane za święte. Nasze domowe Mruczki też cieszą się przywilejami – opieką i miłością domowników. O wyżywienie dbają wyspecjalizowane sklepy, jak jeden z najbardziej znanych sklepów E-zoo.shop, posiadający bardzo szeroki asortyment karm, przekąsek i akcesoriów dla tych zwierzaków.

  Upowszechniają się nawyki zdrowego stylu życia. Kończąca się zima i niecierpliwie już przez nas wypatrywane przed- wiośnie to czas, kiedy trzeba podtrzymywać aktywność fizyczną, mimo jeszcze niesprzyjających warunków pogodo- wych. Pomagają w tym zwłaszcza zajęcia na basenie, pod okiem doświadczonych trenerów. Coraz więcej osób regularnie trenuje, wykonuje różnorodne ćwiczenia fizyczne, uprawia fitness, biegi krótko i długodys- tansowe, a także systematyczne pływanie. To szczególnie atrakcyjna forma rekreacji, czyli aktywnego...

  Sezon narciarski w pełni, a gdy mocniej przyświeci słońce, to hotele, pensjonaty, apartamenty w Zakopanem będą w zainteresowaniu także wiosenno-letnich wypoczywających w Tatrach. Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski zachwyca swoim urokiem o każdej porze roku i fascynuje turystów.

  Trwająca już ponad rok pandemia w skali całego świata zmuszała nas wszystkich początkowo do niemal pełnego uwięzienia w mieszkaniach, a potem długotrwałego stanu ograniczania aktywności społecznej, na szczęście z jednoczesnym umożliwianiem aktywności fizycznej, ale w ramach rekreacji indywidualnej, raczej nie zespołowej, ze względu na konieczność unikania stwarzania możliwości transmisji wirusa Covid-19.

  Jesteś miłośnikiem klasycznego bloku czekoladowego, ale nie stronisz także od cukierniczych eksperymentów? Co powiesz na ten przepyszny deser, w którym słona nuta delikatnie przełamuje słodycz? Poznaj sprawdzony przepis na blok czekoladowy wzbogacony solonymi dodatkami.

  Hiszpania to wspaniały kraj z nowoczesną infrastrukturą, a jednocześnie wciąż niezwykle czysty ekologicznie i wyjątkowo przyjazny ludziom. Kraj, który inspiruje bogatą i oryginalną kulturą, imponującymi zabytkami oraz urokami niesamowitej przyrody.

  Buty piłkarskie to podstawowe wyposażenie każdego piłkarza, niezależnie od wieku i pozycji na boisku. Nike, Adidas, Puma - najwięksi producenci na świecie od wielu lat prześcigają się w tworzeniu butów, do których implikowane są technologie z najwyższej półki. Każdego roku na rynku pojawiają się nowe modele, a razem z nimi nowe rozwiązania.

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl