Sport

Z całej Polski

We Włodawie powstała pierwsza w historii miasta formalna grupa zrzeszająca sympatyków biegania

Sklepy z suplementami diety dla sportowców oferują coraz większy wybór naturalnych produktów przeznaczonych dla osób, które chcą zwiększyć swój poziom T-hormonu. Także www.SkladMasy.pl przygotował świąteczną ofertę, którą warto polecić i zachęcać do aktywności fizycznej zamiast gnuśnego przesiadywania przy zbyt suto zastawionym świątecznym stole.    Więcej ruchu, więcej wysiłku, więcej treningów - w ten świąteczny czas...

Czeka nas bardzo aktywny i atrakcyjny tydzień, mnóstwo ruchu i zabawy. 16 września  rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dla zmotoryzowanych to doskonała okazja do zmiany przyzwyczajeń i nawyków.

Swoje pierwsze mecze w rozgrywkach Podlaskiego ZPN mają już za sobą młodziczki ze Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża. Zespół powstał kilka tygodni temu z inicjatywy Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Pomysł zrodził się po meczu towarzyskim reprezentacji kobiet Polski i Litwy, rozegranym w czerwcu na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd

10 września, o godz. 11:00 zapraszamy na wycieczkę rowerową ph. "Białołęckie kapliczki". Rozpoczynamy zwiedzanie pod UM dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej 197.

W ramach promocji tenisa i sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców Akademia Tenisa Marek Murawski, 6 września, o godz. 17:00 już po raz kolejny organizuje bezpłatne treningi w formie gier i zabaw dla dzieci.

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

26 sierpnia, od godz. 9:00 do godz. 10:00 zapraszamy na zajęcia Zumby.

Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza osoby powyżej 55 roku życia (emerytów, rencistów) do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

1 2 3 4 5 6 7
stat4u PortalPOLSKA.pl