Wiele miast (351)

Sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb - quad, cross, skuter czy rower?

 
W czasach, w których wszyscy pędzimy i się spieszymy wybieramy najszybsze rozwiązanie. Dojazd do pracy lub szkoły musi być wygodny i szybki.

Sposób przemieszczania się można dopasować do swojego budżetu.

Reklama
Firma Moto-Pelikan działa w branży motoryzacyjnej od 2003 roku. Zajmuje się sprzedażą oraz serwisem Quadów, Mini-Ścigaczy, Motocrossów i Motocykli. W 2009 roku firma Moto-Pelikan rozszerzyła ofertę o sprzedaż rowerów. Niemal każdy może w tej ofercie znaleźć sprzęt dla siebie.
 
Rowery to chyba najbardziej popularne jednoślady. Można korzystać z nich na co dzień, w drodze do szkoły czy pracy, jak i w wolnym czasie – eksplorując z ich pomocą zakamarki miasta czy górskie szlaki. Sklep z rowerami Pelikan https://moto-pelikan.pl oferuje jednoślady, takie jak rower miejski Pelikan, a także rower MTB – a więc rower górski. Każdy cyklista, bez względu na wiek i preferencje, znajdzie w tej ofercie rower dla siebie.
 
 
Oferta rowerów Pelikan
 
Dostępne są w sklepie rowery aluminiowe lub wykonane ze stali, w tym rowery ze składaną ramą, o różnej wielkości kół: nowy rower Pelikan 26”, nowy rower 27’5”, Pelikan rower 29”.
 
Rowery występują w różnych wersjach kolorystycznych, np. niebieski rower Pelikan, zielony rower Pelikan albo czerwony rower Pelikan.
 
 
Motocykle crossowe
 
W Moto Pelikan to modele przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci. Zarówno motor crossowy
na własny użytek, jak i cross dla dziecka, które pasjonuje się motoryzacją – sprawdzają się w przypadku początkujących młodych rajdowców. Wybór crossów jest w sklepie Moto Pelikan szeroki – w zależności od potrzeb i preferencji m.in. cross 125, cross KXD w różnych wariantach czy cross Defender 250. Bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem crossowym zapewnia solidna konstrukcja.
 
Ponieważ Moto Pelikan sprzedaje fabrycznie nowe pojazdy, zakupiony cross będzie z gwarancją. Jednoślady tego typu pozwalają cieszyć się jazdą w bardziej wymagającym terenie, takim jak łąki czy pola (są w ofercie motory crossowe bez homologacji).
 
Skutery elektryczne
 
to kategoria pojazdów jednośladowych, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem osób zwracających uwagę na aspekt ekologii. Są one doskonałym wyborem dla tych kierowców, którzy szukają sposobu na przyjazny środowisku i ekonomiczny dojazd do szkoły czy pracy. W ofercie Moto Pelikan znajdują się skutery elektryczne w różnych modelach i wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie ekologiczny skuter idealny dla siebie. Warto dodać, że w wielu przypadkach na skuterze elektrycznym można jeździć, nie posiadając prawa jazdy.
 
Pojazdy te występują w różnych wariantach cenowych i kolorystycznych. Decydując się na zakupy w Moto Pelikan, nabędziecie Państwo skuter elektryczny z gwarancją. Warto pamiętać,
że w przypadku pojazdów takich jak skuter elektryczny homologacja stanowi kwestię, o której należy bezwzględnie pamiętać – podlegają one bowiem homologacji.
 
Quad (od ang. quadricycle), wszędołaz, czterokołowiec, ATV (od ang. all-terrain vehicle)
 
to pojazd czterokołowy, przeznaczony głównie do sportu i rekreacji.
 
W ostatnich latach zwiększyła się liczba takich pojazdów na ulicach. Pojazdy posiadają fabryczną homologację (wybrane modele) umożliwiającą poruszanie się po drogach państwowych.
 
Quad w odróżnieniu od dwuśladowców może nam służyć również zimą. Może jeździć po śniegu. Aby ułatwić jazdę można zamontować również łańcuchy na koła. Można robić mini kuligi, jednak z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i tylko poza drogami publicznymi oraz wiele firm oferuje specjalne pługi do większych quadów po to, by móc odśnieżać np. chodnik.
 
Ze względu na walory napędowe quady znajdują również zastosowanie w wojsku, ratownictwie górskim, rolnictwie. Ze względu na zastosowanie te pojazdy są zwykle dzielone przez producentów na: sportowe – wyścigowe, terenowe – przeprawowe (utility), rekreacyjne.
 
Quady rekreacyjne są wersjami pomiędzy quadami sportowymi a terenowymi. Służą do wyjazdu na wycieczki krajoznawcze oraz różnego rodzaju spotkania integracyjne, są również często wykorzystywane do wypożyczalni quadów, ponieważ naprawa ich nie jest skomplikowana.
Ich modele mają w zależności od potrzeby użytkownika napęd na 2 lub 4 koła.
 
Na podstawie materiałów firmy Moto-Pelikan https://moto-pelikan.pl oraz Wikipedii.

 
stat4u PortalPOLSKA.pl