Turystyka

Z całej Polski

  Noworoczna koncertowa odsłona krakowskiego Teatru Variete to: Queen Tribute, Mateusz Pospieszalski „Quintet” oraz Jaromir Nohavica „Poruba”.

Uruchomiony został pierwszy stok w województwie lubelskim, gdzie można jeździć na nartach

Chcesz kupować bilety w Radomiu jeszcze łatwiej? Teraz możesz również zrobić to całkowicie przez swój telefon! Jak można to zrobić? Sprawdźmy razem z www.mpay.pl !

Podlaska Oktawa Kultur jest międzynarodowym festiwalem muzyki, sztuki i folkloru, na które przyjeżdża wielu gości z całej Europy.

Noclegi w górach, długie spacery trasami z widokiem na złoto-brązowe wzgórza Tatr… Zakopane jesienią jest rzadziej uczęszczane i jeszcze piękniejsze niż w sezonie wiosenno-zimowym. Szykujesz wrześniowy wypad w góry? Dzięki nam poznasz malownicze noclegi w Zakopanem oraz niesamowite atrakcje, które umilą Twoje jesienne wakacje.

  Ciężkie rundy, strome podjazdy, zawrotne tempo na zjazdach oraz finisz pod górę. W Wysowej trzeba będzie dać z siebie wiele, by powalczyć o zwycięstwo. Ale dzięki temu sukces będzie smakował wybornie.   Już 27 sierpnia w tej małopolskiej miejscowości odbędzie się Wyścig Kolarski Wysowa 2017.

W piątek, 28 lipca w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wystąpi uwielbiany przez miłośników polskiego bluesa zespół Stare Dobre Małżeństwo. Koncert rozpocznie się o godz. 20, a wyjazd do słynnej uzdrowiskowej miejscowości zapewniają autobusy PKS Polonus.   Kilka tysięcy pasażerów PKS Polonus podróżuje corocznie na tej trasie przez Grójec, Białobrzegi, Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz.

  To zaskakujące, jak łatwo można stać się właścicielem jachtu, pływać po Adriatyku, w ciepłym klimacie i jeszcze zarabiać dzięki posiadaniu ekskluzywnego jachtu. Polak, Zbigniew Bujko założył w Chorwacji agencję o nazwie Ankora sp. z o.o. już w 2006 roku, umożliwiającą taką formę taniego zakupu własnego jachtu w Chorwacji. Flota 28 jachtów, będących w dyspozycji już wielu Polaków stacjonuje w Marina Dalmacija w Sukosanie. 

Zorganizowanie konferencji we Wrocławiu to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet, z racji tego, że jest to jedno z największych miast Polski. Co zasługuje na szczególną uwagę?

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl