Wiele miast (351)

Bezpieczny parking przy lotnisku Katowice-Pyrzowice


Dojazd transportem publicznym na lotnisko w Kato-
wicach-Pyrzowicach nie zawsze jest wygodny i szybki.
Odloty odbywają się nawet w środku nocy, kiedy licz-
ba kursów autobusów jest ograniczona. Z kolei w cią-
gu dnia pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość,
gdyż autobusem z centrum Katowic do Pyrzowic 
jedzie się nawet godzinę.

Aby uniknąć przedłużania podróży, można dojechać na lotnisko własnym samochodem i pozostawić na parkingu. Parking lotnisko Pyrzowice działa przez całą dobę w każdy dzień roku.

Reklama
Lotnisko Katowice Pyrzowice należy do największych i najważniejszych w Polsce. To właśnie z niego startuje wiele samolotów na długie trasy oraz do najpopularniejszych kurortów.

Aby uniknąć długiego oczekiwania na samolot z powodu zbyt wczesnego przyjechania na lotnisko oraz dyskomfortu z powodu podróżowania transportem publicznym, warto skorzystać z parkingu przy lotnisku. Można zarezerwować go wcześniej i pozostawić na nim auto w korzystnej cenie.

Dowiedz się więcej o parkingu przy Katowice Airport.


 
Parking Pyrzowice lotnisko czynny przez całą dobę

Parking na lotnisku Pyrzowice zapewnia dostępność przez całą dobę, co oznacza, że można skorzystać z niego niezależnie od godziny odlotu lub przylotu. Rezerwując miejsce na parkingu lotniskowym z wyprzedzeniem, masz pewność, że znajdziesz miejsce na parkingu w dniu podróży, co eliminuje ryzyko konieczności szukania miejsca w ostatniej chwili.

Parking Pyrzowice lotnisko można zarezerwować przez Internet - formularz rezerwacyjny wypełnia się w całości w kilka minut. Dzięki temu można przyjechać na parking nawet w środku nocy bez stresu, że zabraknie na nim wolnych miejsc. Do zajęcia opłaconego miejsca potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji parkingu u pracownika. Po zaparkowaniu i zamknięciu samochodu można wyruszyć do terminala, by tam spokojnie oczekiwać lotu.


 
Transfer parking lotnisko

Port lotniczy znajduje się w niewielkiej odległości od parkingu, jednak drogi z postoju do terminala nie trzeba pokonywać pieszo bądź drogą taksówką. Na kierowców czeka tani transfer do lotniska Katowice Pyrzowice. Transfer umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie do portu lotniczego bez względu na to, o której odlatuje samolot i kończy się odprawa bagażowa dla długich tras.

Możliwość rezerwacji online sprawia, że kierowca nie musi martwić się, że po pozostawieniu samochodu na postoju nie znajdzie transferu pod terminal. Usługi świadczone przez parking są kompleksowe i przystosowane do potrzeb podróżnych.Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl