Zdarzenia policyjne

Z całej Polski

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w piątek, 3 listopada około godziny 18.30 w jednym z mieszkań na terenie Włodawy.

Sezon aktywnego wypoczynku nad wodą trwa. Co radzą specjaliści i o czym warto przypomnieć pociechom zanim spakują do torby ręczniki i stroje kąpielowe, by ich kąpiel nie zakończyła się złymi doświadczeniami?

Zielonogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności szarpaniny, do której doszło na jednej z ulic w centrum miasta. Do sprawy zatrzymano starszego mężczyznę, który miał szarpać kobietę w zaawansowanej ciąży, idącą chodnikiem wraz z dzieckiem w wózku.   Do zdarzenia doszło na ulicy Zamkowej w Zielonej Górze. 

Policjanci oraz strażnicy miejscy spotkali się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Starogardzie Gdańskim. W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. 

48-letni mieszkaniec Warszawy został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki na terenie Pragi Północ po tym, jak popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z północnopraskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież portfela. 

Każdy starogardzki pierwszoklasista będzie widoczny na drodze. Dzieci dostaną gadżety, które im w tym pomogą: worek na buty, pulsacyjny brelok oraz samozaciskową opaskę. Wszystko oczywiście żółte i odblaskowe. Na każdym elemencie napis: "Tu mnie widać". 

Policjanci z Pragi Północ skutecznie zwalczają przestępczość narkotykową. Tym razem w ręce policjantów w ciągu trzech dni wpadło siedemnaście osób podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 52
stat4u PortalPOLSKA.pl