Wiele miast (25)

Adwokat Wrocław - jak pomóc Frankowiczom?

Kredyty walutowe, które są zaciągane we frankach szwajcarskich jeszcze do niedawna cieszyły się największą popularnością. Nie trzeba było jednak długo czekać na to, że z pozoru najkorzystniejsze oferty kredytów hipotecznych z czasem zaczęły okazywać się dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Mowa przede wszystkim o bardzo niekorzystnym kursie tej waluty. Raty stawały się coraz wyższe, przez co niektórzy Frankowicze zaczęli tracić płynność finansową.

Tutaj jednak z pomocą przychodzą kancelarie adwokackie, które oferują wsparcie dla osób, które mają problemy ze spłacaniem zobowiązań. 

Reklama
Kancelaria adwokacka - doradztwo prawne odfrankowienie kredytu

Odfrankowienie kredytu wchodzi w rachubę, kiedy klient podpisał z danym bankiem umowę na zaciągnięcie kredytu indeksowanego. W takim przypadku możliwe jest to, aby żądał on od danej placówki zwrotu dokonanych nadpłat. Co istotne - dotyczy to każdej raty, które została zapłacona. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że możliwe jest uniezależnienie spłaty kredytu od kursu szwajcarskiej waluty. Jak to zrobić? Należy przekształcić zobowiązanie w zwykły kredyt gotówkowy. Pomocny w tym będzie adwokat Wrocław.

Czym jest więc kredyt indeksowany? Mowa o pożyczce, która jest udzielona, a następnie wypłacona w złotówkach. Z kolei jego waloryzacja (indeksowanie) jest już uzależnione od kursu franka szwajcarskiego. Kredyt wypłacony w złotówkach, natomiast kwota całego zobowiązania przeliczana jest przez udzielający kredytu bank po kursie zakupu CHF. Uwzględnia się do tego tabelę kursów walut, którą dana placówka stosuje. Ważne jest, aby wiedzieć, że kapitałowo-odsetkowe raty są określane w harmonogramie we frankach. Każdej wysokość jest przeliczana z CHF na PLN. 

 
Usługi prawne - kompleksowa pomoc prawna

Aby uzyskać kompleksową pomoc prawną dotyczącą kredytu we frankach szwajcarskich należy korzystać z usług kancelarii adwokackiej, która dba o interes klienta, jak również zapewnia indywidualne podejście. Zakres pomocy prawnej powinien być uzależniony od stopnia skomplikowania sprawy.

Warto jest koncentrować się na danych specjalistach, których zatrudnia kancelaria frankowa Wrocław, aby mieć pewność, że będą w stanie udzielić nam fachowej pomocy - na każdym etapie, w tym na etapie przedsądowym. Profesjonalne usługi prawne mogą dotyczyć ponadto szeroko pojętego prawa karnego, takich spraw jak podział majątku wspólnego czy też prawo cywilne, prawo rodzinne.

Kancelaria adwokacka adwokat we Wrocławiu - na takie hasła najlepiej jest szukać danych specjalistów, którzy zapewnią wsparcie z zakresu porad prawnych i pomocy prawnej.

 


Adwokat Wrocław - profesjonalne usługi prawne

Kancelaria dla frankowiczów Wrocław to możliwość odzyskania na powrót płynności finansowej. To, że zaciągnęliśmy kredyt we frankach szwajcarskich nie oznacza, że musi być tak do końca trwania umowy z danym bankiem. Wystarczy znaleźć dobrych adwokatów, aby na powrót móc bez problemu spłacać zobowiązania. 
 


Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl