Otwock
Areszt za kradzieże i kradzieże z włamaniem

Kryminalni z Otwocka zatrzymali 21-latka podejrzewanego o dokonywanie kradzieży, kradzieży z włamaniem i posiadanie ponad 6 g amfetaminy. Mieszkaniec Otwocka usłyszał 7 zarzutów, 6 z nich popełnił działając w warunkach recydywy. 

Reklama
Otwoccy dochodzeniowcy zajmowali się m.in. sprawami kradzieży i kradzieży z włamaniem do pojazdów: renault clio, audi, vw, skoda. Nieznany sprawca, bądź dokonywał zaboru w celu przywłaszczenia pojazdów, bądź włamywał się do nich i kradł rzeczy pozostawione w środku. Z zebranych i zabezpieczonych dowodów wynikało, że prawdopodobnym sprawcą tych przestępstw jest 21-letni mieszkaniec Otwocka. Mężczyzna był dobrze znany otwockim funkcjonariuszom.
 
Kryminalni, przy współpracy mundurowych z wydziału dochodzeniowo-śledczego, zatrzymali 21-latka podejrzewanego o dokonywanie kradzieży i kradzieży z włamaniem. Okazało się również, że mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał ponad 6 g amfetaminy. Zebrane informacje wskazywały także, że 21-latek dokonał kradzieży skutera. Ze względu na ekonomikę procesową połączono dochodzenia.
 
Mężczyzna usłyszał 7 zarzutów: zaboru w celu przywłaszczenia samochodu skoda felicja, zaboru w celu przywłaszczenia skutera piaggio, kradzieży torebki damskiej wraz z dokumentami i kluczykami do pojazdu renault, a następnie przy użyciu kluczyka kradzieży tego samochodu, zaboru w celu przywłaszczenia pojazdu audi, włamania do vw, a następnie kradzieży z jego wnętrza nawigacji samochodowej, dokumentów i narzędzi, kradzieży dokumentów na szkodę jednego z mieszkańców Otwocka oraz posiadania substancji psychotropowej w postaci amfetaminy.
 
21-latek przyznał się do pięciu zarzutów. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mieszkańca Otwocka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl