Radom
Bilety w Radomiu kupisz także przez telefon!


Chcesz kupować bilety w Radomiu jeszcze łatwiej?

Teraz możesz również zrobić to całkowicie przez swój telefon! Jak można to zrobić?

Sprawdźmy razem z www.mpay.pl 
!

Reklama
Na pewno wielu z nas zdarzyło się, że kupowanie biletu w kiosku trwało tak długo, że w końcu uciekł nam autobus. Czasami problemem jest również brak gotówki, gdy w kiosku nie możemy płacić kartą. Teraz możemy zapomnieć o tych niedogodnościach – wystarczy pobranie aplikacji do płatności za bilety przez telefon!
 
Radom jest jednym z tych miast, gdzie również możemy kupować bilety telefonem. To możliwe dzięki aplikacji mPay, która dostępna jest również w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce, między innymi w Warszawie oraz w Krakowie.
    Aplikacja mPay pozwala na szybkie zakupienie biletu przez telefon
- potrzebujemy tylko zainstalowanej aplikacji oraz dostępu do internetu. Aplikacja jest do pobrania na wszystkie systemy operacyjne.

Po dokonaniu instalacji aplikacji wykonujemy rejestrację swojego konta użytkownika.

W tym celu podczas pierwszego uruchomienia wpisujemy potrzebne dane i wybieramy metodę płatności. Do dyspozycji mamy obecnie dwie metody, a mianowice płatność przez portfel mPay wallet lub przez
kartę podpiętą do aplikacji. W pierwszym przypadku doładowujemy swój portfel wybraną kwotą – przesyłamy ją przelewem i wtedy korzystamy z tej właśnie kwoty do płatności za bilety. Gdy podepniemy kartę, wtedy pieniądze ściągane są bezpośrednio z konta bankowego.
 
Gdy chcemy zapłacić za przejazd autobusem i kupić bilety Radom, wybieramy odpowiednią opcję w aplikacji, określamy liczbę i rodzaj biletów, a także wybieramy ulgę, jeśli chcemy z niej skorzystać. Potem potwierdzamy płatność specjalnym kodem.
 
Jeśli dojdzie do kontroli, pokazujemy bilet w naszej aplikacji – nie ma więc ryzyka, że zapodzieje nam się gdzieś w torbie i nie będziemy mogli go odszukać.
 
Zatem, jeśli chcesz kupować bilety w Radomiu jeszcze wygodniej i szybciej, sprawdź już teraz aplikację mPay. Razem z nią możesz zapomnieć o stresie i kolejkach przy kupnie biletu na autobus!

Publikacja promocyjna.

 
stat4u PortalPOLSKA.pl