Wrocław
Blisko 1,7 tys. porcji marihuany oraz tabletki ekstazy

Na 3 miesiące do aresztu trafiła kobieta, zatrzymana przez policjantów KP Wrocław Krzyki, która podejrzana jest o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze, przeszukujący jej miejsce zamieszkania znaleźli marihuanę, z której można było uzyskać blisko 1,7 tys. porcji handlowych.

Reklama
Kobietę zatrzymali funkcjonariusze zespołu do walki z przestępczością samochodową Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki.

Policjanci, na podstawie zebranych materiałów operacyjnych ustalili, że jedna z mieszkanek Wrocławia może posiadać znaczne ilości środków odurzających oraz zajmować się ich sprzedażą. W tym celu zatrzymano podejrzaną i sprawdzono wszystkie dotychczas zgromadzone w tej sprawie informacje.  Okazało się, że ma ona w miejscu zamieszkania, a także w samochodzie znaczną ilość narkotyków.

Policjanci zabezpieczyli blisko 1700 porcji handlowych marihuany, tabletki ekstazy, wagę elektroniczną i pieniądze. Ponadto zatrzymanej udowodniono sprzedaż środków odurzających.

Na podstawie zebranych dowodów, sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanej na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udzielanie ich innym osobom, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl