Bydgoszcz
Bydgoskie działania "Komórka" i "Znak stop"

Policjanci z KMP w Bydgoszczy przeprowadzili na terenie miasta działania pn. „Komórka” oraz „Znak stop”. Tego rodzaju akcje prowadzone są od dłuższego czasu i wpisały się na stałe w kalendarz działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Reklama
Podczas działań "Komórka" policjanci reagowali na wykroczenia polegające na używaniu przez kierowców telefonów komórkowych w sposób niezgodny z przepisami. Mundurowi w ramach akcji wylegitymowali 375 osób, w 52 przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi, a 9 osób zostało pouczonych. Policjanci odzyskali również jeden poszukiwany telefon.

W działaniach "Znak stop” prowadzonych w rejonie os. Czyżkówko i Osowa Góra, bydgoskich policjantów wspierali funkcjonariusze SOK i żandarmerii wojskowej. Akcja miała na celu przeciwdziałanie niestosowaniu się przez kierowców do znaku B-20 w rejonie przejazdów kolejowych. Podczas działań mundurowi skontrolowali 46 pojazdów, których kierowcy nie zastosowali się do znaku STOP. Za popełnione wykroczenie 41 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi, a w 5 przypadkach funkcjonariusze zastosowali pouczenie. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Bydgoszczy
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl