Bydgoszcz
Bydgoskie eliminacje do ogólnopolskich zawodów "Dzielnicowy roku 2015"

10 czerwca, odbyły się bydgoskie eliminacje do VIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy roku 2015”. Najlepszym okazał się mł. asp. Karol Kęska, dzielnicowy z KP Bydgoszcz Wyżyny.

Reklama
Policjanci rywalizowali w następujących konkurencjach:
- test wiedzy zawodowej,
- strzelanie,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
- praktyczne wykorzystanie wiedzy podczas symulacji przyjęcia interesanta.

We współzawodnictwie udział wzięli dzielnicowi reprezentujący komisariaty podległe Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Najlepszym indywidualnie okazał się mł. asp. Karol Kęska z KP Bydgoszcz Wyżyny. Miejsce drugie zajął mł. asp. Łukasz Zasada z KP Bydgoszcz Błonie. Na trzecim miejscu uplasował się st. asp. Paweł Jakubowski z KP Bydgoszcz Śródmieście.

Laureaci zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy, mł. insp. Andrzeja Cieślika. Przeprowadzenie eliminacji, poza formą rywalizacji, stało się znakomitą okazją do doskonalenia umiejętności zawodowych, które z całą pewnością zaprocentują podczas pełnienia codziennej służby.

W zawodach wojewódzkich, które rozegrane zostaną 18 września w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, miasto reprezentować będą dzielnicowi, którzy indywidualnie zajęli pierwsze i drugie miejsce. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Bydgoszczy
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl