Wiele miast (351)

Co pod choinkę dla osób aktywnych fizycznie i sportowców?

Sklepy z suplementami diety dla sportowców oferują coraz większy wybór naturalnych produktów przeznaczonych dla osób, które chcą zwiększyć swój poziom T-hormonu. Także www.SkladMasy.pl przygotował świąteczną ofertę, którą warto polecić i zachęcać do aktywności fizycznej zamiast gnuśnego przesiadywania przy zbyt suto zastawionym świątecznym stole. 
 
Więcej ruchu, więcej wysiłku, więcej treningów - w ten świąteczny czas...

Reklama
Gdy sięgniemy pamięcią kilka lat wstecz, przypominamy sobie, że jedynym polecanym wtedy naturalnym środkiem był ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris), który nadal jest z powodzeniem stosowany w jedno i wieloskładnikowych suplementach. Kilka lat po nim pojawił się kwas D-asparaginowy (DAA), który mocno namieszał w T-Boosterach i cieszy się popularnością aż do dzisiaj.  - Jego fenomen wynika przede wszystkim z tego, że w przeciwieństwie do innych boosterów teścia wykorzystuje samą oś podwzgórze - przysadka – gonady do zwiększenia produkcji tego hormonu – wyjaśnia Rafał Szczyciński, certyfikowany

    trener kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. - Obecnie oprócz tych dwóch popularnych środków szuka się ekstraktów roślinnych zwiększających poziom tego hormonu, działających anabolicznie i powodujących przyrost masy mięśniowej oraz siły. 

Rafał Szczyciński prowadzi serwis specjalistyczny i sklep internetowy www.SkladMasy.pl, a w Warszawie także sklep stacjonarny, który zaraz po Nowym Roku zacznie działać w nowym miejscu, w pawilonie nr 40A na rogu Światowida i Ćmielowskiej.

Coraz liczniejsi zainteresowani, przy okazji zakupów uzyskują także rozpisywanie przez Rafała Szczycińskiego, doświadczonego, certyfikowanego trenera kulturystyki indywidualnych schematów żywieniowych. 
– Opracowuję dopasowanie odpowiedniego planu treningowego do potrzeb każdego – zapewnia Rafał Szczyciński i zachęca także jeszcze niezdecydowanych z całej Polski i ze świata do indywidualnej współpracy online https://www.skladmasy.pl/ 
lub na miejscu – w sklepie stacjonarnym. 
 
Doradza także, które suplementy kupić w prezencie pod choinkę dla początkujących i dla zaawansowanych, oczywiście w zależności od stopnia zaawansowania w ćwiczeniach. - A także, oczywiście doradzam osobom podejmującym aktywność fizyczną w celach rekreacyjnych, a podejmują aktywność fizyczną ludzie w każdym wieku, od osób bardzo młodych po osoby doświadczone życiowo – podpowiada. – To oczywiste, że nie należy wprowadzać do diety specyfików bez konsultacji ze specjalistą. Wystarczy do mnie napisać, zatelefonować nr tel. 602 399  668 lub przyjść do warszawskiego sklepu.
 
Rafał Szczyciński jest nie tylko certyfikowanym trenerem kulturystyki Polskiej Akademii Sportu, ale także specjalistą zdrowego, racjonalnego odżywiania, zarządzania masą mięśniową i masą ciała, specjalistą power lifting, treningu funkcjonalnego i zbilansowanego oraz treningu sportowego. Zapewnia specjalistyczne konsultacje, pomaga i doradza, jak prawidłowo realizować wyznaczone cele.
 
(ac) 

Publikacja promocyjna serwisu usługi dostarczania zakupów do domów klientów 
www.WDomowychCenach.pl  
stat4u PortalPOLSKA.pl