Toruń
Cyklista zatrzymany z narkotykami

9 czerwca, mundurowi z komisariatu w Chełmży, zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie blisko 4 gramy amfetaminy. Mężczyzna wpadł, gdy jechał rowerem i został zatrzymany do kontroli na leśnej drodze w okolicach miejscowości Gutowo (gm. Zławieś Wielka).

Reklama
9 czerwca, krótko przed godz. 23:00, mundurowi z komisariatu w Chełmży, podczas patrolowania okolic miejscowości Gutowo (gm. Zławieś Wielka), na leśnej drodze zauważyli młodego mężczyznę jadącego na rowerze. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać cyklistę do kontroli. Podczas rozmowy z 23-latkiem policjanci nabrali podejrzeń, że może on mieć przy sobie narkotyki. Okazało się, że intuicja ich nie zawiodła. Mundurowi odnaleźli przy rowerzyście woreczek z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to amfetamina. Było jej blisko 4 gramy. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi.

23-latek usłyszał zarzut za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie substancji psychotropowych może mu grozić kara do 3 lat wiezienia. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl