Piaseczno
Cztery osoby zatrzymane po śmierci obywatela Ukrainy

W nocy 8/9 października, w Konstancinie-Jeziornej najprawdopodobniej od ciosu nożem zginął obywatel Ukrainy. Policjanci w tej sprawie zatrzymali 4 osoby.

Reklama
W nocy 8/9 października policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w Konstancinie-Jeziornej. Na miejscu funkcjonariusze zastali załogę pogotowia ratunkowego. Ratownicy poinformowali, że zostali tu wezwani do mężczyzny, który najprawdopodobniej został ugodzony ostrym przedmiotem w podbrzusze. Działania ratunkowe nie przyniosły oczekiwanego rezultatu i mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.
 
Policjanci z Konstancina-Jeziornej wspólnie z funkcjonariuszami z Góry Kalwarii, jeszcze tej samej nocy, zatrzymali 4 osoby. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 45 lat oraz 51-letnią kobietę, obywateli Ukrainy, a także 45-letniego Polaka. Zabezpieczone zostały ślady, w tym nóż kuchenny, który znajdował się w pomieszczeniu, gdzie przeprowadzana była akcja ratunkowa.
 
Z ustaleń policjantów wydziału kryminalnego z KPP w Piasecznie, prowadzonych pod nadzorem prokuratora wynika, że wszystkie osoby spotkały się tego dnia i spożywały alkohol. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni poszczególny udział i związek zatrzymanych osób ze śmiercią 44-letniego obywatela Ukrainy. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl