Otwock
Czy rozpoznajesz te osoby?

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzeń doszło w dniach 28-29 sierpnia br., ok. godz. 15:06 i 9:37 na terenie sklepu Tesco. Kamery monitoringu zarejestrowały moment kradzieży i wizerunek sprawców tych przestępstw.

Reklama
28 sierpnia doszło do zaboru mienia na terenie sklepu Tesco. Nieznany mężczyzna wszedł do sklepu ok. godz. 15:06 i zabrał 6 butelek alkoholu. Następnie opuścił sklep, nie płacąc za towar. Prawdopodobny sprawca kradzieży był w wieku ok. 20-25 lat, miał szczupłą budowę ciała i krótkie ciemne włosy. Ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem w kolorze ciemnym, z charakterystycznym napisem na plecach „33”, spodnie typu jeansy i buty sportowe.
 
Do kolejnej kradzieży w tym samym sklepie doszło 29 sierpnia, ok. godz. 9:37. Mężczyzna widoczny na zdjęciu wszedł na teren sklepu i zabrał stamtąd towar o wartości ponad 460 zł. Prawdopodobny sprawca tej kradzieży był w wieku ok. 25 lat, miał szczupłą budowę ciała i ciemne krótkie włosy. Ubrany był w czerwony t-shirt z żółtym logiem adidasa, krótkie ciemne spodenki, białe skarpetki i buty sportowe.
 
Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszony jest o kontakt osobisty z policjantem prowadzącym tę sprawę sierż. szt. Piotrem Laskusem, w siedzibie jednostki przy ul. kard. S. Wyszyńskiego 10 w Józefowie lub telefoniczny pod numerem 226041600. (jkd

 
Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl