Pruszków
Czy znasz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Michałowicach, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia przemocą do poddania się innej czynności seksualnej. 

Reklama
W dniu 30 września br. w godz. 10:34-10:50, w lesie, w miejscowości Pęcice Małe nieustalony dotąd mężczyzna doprowadził przemocą kobietę do poddania się innej czynności seksualnej.
 
Rysopis mężczyzny: wiek ok. 40 lat, wzrost 170-176 cm, drobna budowa ciała, włosy ciemne, krótko ostrzyżone, twarz prostokątna, jasna cera. Ubrany był w czarną polarową bluzę z długim rękawem, zielone spodnie typu bojówki z bocznymi kieszeniami.
 
Mężczyzna jechał leśną drogą rowerem górskim w ciemnym kolorze, prawdopodobnie wjechał do lasu od strony sklepów Maximus i po zdarzeniu oddalił się w tym samym kierunku. Publikujemy także portret pamięciowy sprawcy.
 
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego w publikowanym portrecie pamięciowym, prosimy o informacje do KP w Michałowicach, osobiście w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach, dzwoniąc pod numer 226046745 lub pisząc na adres: kpppruszkow@policja.waw.pl. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl