Wiele miast (351)

Dekoracje okienne - przeżytek czy nie?

 
Piękno tkwi w szczegółach – takie jest motto specjalistów aranżacji wnętrz z firmy DekoHaus. To zespół miłośników designu z już kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oferuje luksusowe dodatki dekoracyjne do wnętrz – zarówno zgodne z najnowszymi trendami, jak i te o ponadczasowym charakterze.

Reklama
Zazwyczaj nie lubimy, aby ktoś z zewnątrz zaglądał nam w okna, choć w niektórych krajach Zachodu tradycją są nieosłonięte niczym okna, umożliwiające niemal swobodny wgląd do wewnątrz i nikomu tam to nie przeszkadza. Jednak w naszym kręgu kulturowym cenimy sobie prywatność, intymność naszego mieszkania i estetykę naszych mieszkań i domów.
 
Nowoczesne rozwiązania w dekoracji okien pozwalają w sposób estetyczny połączyć funkcję z efektowną formą. Połączenie nowoczesności z tradycyjną elegancją jest inspirowane śmiałością, odwagą specjalistów DekoHaus.pl w realizowaniu artystycznych wizji współczesnego designu, szanującego tradycję i nasze przywiązanie do tradycyjnych rozwiązań.
 
- Projektując wnętrza, skupiamy się głównie na doborze niezbędnych mebli i sprzętów, zapominając często o roli dodatków – zwracają uwagę specjaliści DekoHaus.pl. - Tymczasem to właśnie one pozwalają tworzyć wyjątkowe przestrzenie, w które wpisujemy naszą bogatą ofertę DekoHaus.
 
Jeżeli potrzebujemy zaciemnienia, to stosujemy rolety, żaluzje, zasłony. Dla dekoracji - firanki, zasłony po bokach okna, pięknie upięte kompozycje z tkanin, dobrane z użyciem stylowych zapinek lub ozdobnych sznurów. Realizowane są także indywidualne zamówienia – dekoracje okien, dodatki i uzupełnienia według projektów zleceniodawców. - Współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi na europejskim rynku markami, takimi jak: Barrisol, Designflooring, Arte, Eijffinger, Hooked on Walls, Fluffo, Vadain, Khroma, Dalen Tech, Verde Profilo i Materace JMB – podkreślają specjaliści DekoHaus.pl. - Wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy luksusowe tapety, fototapety, dywany, firany, podłogi winylowe oraz okładziny ścienne.
 
O sposobie dekoracji okien decyduje nasza natura, wzorce kulturowe i kwestie praktyczne. Dopasowanie oprawy okna do stylu wnętrza daje nam pożądany efekt wizualny – tradycyjnie aranżowane wnętrza są przytulne, przyjazne, odpowiadają naszym potrzebom uzyskiwania azylu, spokoju, równowagi w naszych mieszkaniach. Chętnie urządzamy wnętrza w stylu klasycznym, wykorzystujemy stare meble lub nowo tworzone, ale w dawnym stylu.
 
Jednak oprawa współczesnych okien najczęściej jednak nie przypomina tej z dawnych czasów. Miejsce ciężkich aksamitnych kotar zajęły nowoczesne lekkie tkaniny, czasami tylko wzorem nawiązujące do tradycji. Specjaliści DekoHaus kreują wnętrza, nadając im niepowtarzalny styl, urok i estetykę dobrze dobranego artystycznego designu.
 
DekoHaus.pl Nowy Targ to firma z doświadczeniem i pasją zajmująca się dekoracjami do wnętrz. Od kilkunastu lat fototapety, podłogi winylowe, firany i dywany są oferowane w sklepie stworzonym w aurze zamiłowania do aranżacji wnętrz, gromadzący ponad 100 produktów – wyszukanych, niepowtarzalnych, o luksusowym charakterze, a w tym m.in. ponad 7 tysięcy wzorów tapet. Są to wyroby znanych i cenionych marek europejskich, takich jak: Designflooring, Arte, Eijffinger, Hooked on Walls, York, Wallquest, Muraspec, Wonderwall, Fluffo, Khroma i Materace JMB.
 
Zespół DekoHaus.pl przygotowuje także według wzoru zleceniodawcy i zgodne z jego potrzebami elementy wyposażenia wnętrza: uszycia zasłon, rolet rzymskich, narzut, produkcji łóżek oraz wezgłowia itp. Na zlecenie wykonywane są rolety rzymskie, żaluzje plisowane, firany, zasłony, narzuty na łóżko, wezgłowia itp. Zlecenia są wykonywane z wykorzystaniem wyboru ze 100 rodzajów tkanin.






Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl