Wiele miast (351)

Dlaczego warto mieć elektrownię słoneczną?


Zmiany klimatyczne potęgują się na naszych oczach, w tempie zaskakująco i niepokojąco szybkim. Przybywa w Polsce dni upalnych, a także skracają się pory roku przejściowe – wiosna i jesień.

Te zmiany klimatyczne skłaniają do przeorientowania sposobów pozyskiwania energii elektrycznej. Coraz liczniej montowane są na dachach instalacje fotowoltaiczne.

Reklama
Inwestowanie w fotowoltaikę zwiększa bezpieczeństwo energetyczne firmy, a także finansowe właściciela i jego rodziny.
 
 
Elektrownie słoneczne w budownictwie mieszkalnym

Warto wykorzystywać potencjał swojego dachu i zacząć produkować energię elektryczną, dzięki 
    własnej elektrowni słonecznej. Takie usługi wykonuje www.amgroupsolar.com
fotowoltaika kujawsko-pomorskie.- Realizując taką inwestycję można obniżyć swoje rachunki o 90% i cieszyć się darmową energią przez okres 40 lat – przekonują
Artur Serkowski i Michał Łanino z AM
Group Solar www.amgroupsolar.com
 
- Wykorzystujemy moduły fotowoltaiczne niemieckiego producenta z 15-letnią gwarancją ogólną, a także 25-letnią gwarancją na moc wyjściową.

 
 
Fotowoltaika dla firmy i gospodarstwa rolnego
 
Zainstalowanie systemu fotowoltaicznego ogranicza zależność zysków firmy od wzrostu cen energii. Można produkować ekologiczną, własną energię elektryczną, dodatkowo obniżając koszty zakupu energii elektrycznej. Dach firmy może również pracować dla właściciela. Firma AM Group Solar już w wielu krajach Europy wykonała estetyczne, a przede wszystkim efektywne elektrownie słoneczne na dachach firm. Gospodarstwo rolne może dodatkowo odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego.
 
 
Projektowanie elektrowni fotowoltaicznych
 
AM Group Solar to firma, która realizuje zlecenia od projektu aż po wykonanie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nie ma znaczenia, czy zamierza on położyć mikro-instalację na dachu domu czy dużą farmę fotowoltaiczną. Specjalistów AM Group Solar cechuje przede wszystkim elastyczne podejście do potrzeb klienta, a także wieloletnie doświadczenie. Dlatego projekty i wykonane systemy są optymalnie dostosowane do potrzeb poszczególnych klientów.
 
 
Dofinansowanie Mój Prąd – jak to działa?
 
Prace projektowe zaczynają się od rozpoznania potrzeb energetycznych obiektu. Następnie specjaliści dobierają najlepszą technologię i opracowują koncepcję rozmieszczenia modułów. Po podpisaniu umowy na realizację następuje montaż instalacji fotowoltaicznej. A po wykonaniu prac firma AM Group Solar zajmuje się także zgłoszeniem instalacji do lokalnego zakładu energetycznego.
 
Takie instalacje solarne znakomicie działają w każdym wariancie: na dachach lub przy domach prywatnych, w gospodarstwach rolnych, na terenie obiektów firm i instytucji, jednostek samorządowych i państwowych. Korzystają zarówno osoby prywatne, jak też instytucje i inne podmioty.
 
 
Jak uzyskać dofinansowanie – Mój Prąd?
 
Dofinansowanie z Programu “Mój Prąd” to aż 5 tys. złotych do elektrowni słonecznej i jest przyznawane dla każdego klienta, który zbuduje elektrownię o mocy od 2 do 10kW. AM Group Solar pomaga w uzyskiwaniu takiego dofinansowania dla instalacji fotowoltaicznej, warto skontaktować się telefonicznie lub odwiedzić biuro firmy w Lisim Ogonie koło Bydgoszczy.
 
Więcej: www.amgroupsolar.com

 
stat4u PortalPOLSKA.pl