Włodawa
DOMINIKA JAGIEŁŁOWICZ MISTRZYNIĄ POLSKI KICKBOXINGU

W dniach 5-7 maja 2017 r. koło Leszna w m. Rydzyna odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu Light Contact i Point Fighting oraz Mistrzostwa Polski Seniorów Point Fighting. Włodawska sekcja kickboxingu „Skorpion”działająca przy MKS „Mechanik” Włodawa nie zwalnia tępa, po Polish Fighter kids w Szczecinie zawodnicy wystąpili w Mistrzostwach Polski. Dominika Jagiełłowicz potwierdziła że jest czołową kickboxerką w Polsce jak nie najlepszą, po wyczerpującym turnieju Mistrzostw Polski full-contact w Piotrkowie Trybunalskim i zdobyciu tytułu wicemistrzyni Polski tym razem stanęła na najwyższym stopniu podium i zdobyła Mistrzostwo Polski juniorek w kat 60 kg.

Wicemistrzostwo Polski zdobyła Monika Konieczna zawodniczka niepokonana przez trzy lata, Monika Konieczna wygrała wszystko w Polsce wśród kadetów, dwa tytuły Mistrzyni Polski w różnych kategoriach, Puchar Polski, Polish Fighter Kids, tym razem też zaprezentowała się świetnie wygrywając trzy walki i dochodząc do finału w nowej dla niej kategorii 55 kg., mimo że nie była w pełni dysponowana.