Pruszków
Dozór za znaczną ilość amfetaminy

Pruszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w swoim miejscu zamieszkania znaczną ilość narkotyków. Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny.

Reklama
Kryminalni z KPP w Pruszkowie uzyskali informacje o jednym z mieszkańców gm. Raszyn, który może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Mężczyzna, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, sam wskazał miejsce, gdzie ukrywał narkotyki. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 200 foliowych zawiniątek z białą zbryloną substancją oraz 2 foliowe woreczki z suszem roślinnym, a także kilkadziesiąt pustych woreczków foliowych i wagę elektroniczną.
 
W komendzie, po wykonaniu badań testerem narkotykowym, stwierdzono, że zabezpieczona substancja to amfetamina o wadze ponad 213 gramów, natomiast susz roślinny okazał się marihuaną o wadze ponad 1,2 grama.
 
32-latek został zatrzymany, następnie w prokuraturze usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór.
 
Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl