Wiele miast (351)

Duże ilości regałów magazynowych, gdzie kupić?


Firma amRACK jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu logistyki magazynowej. Zespół amRACK to doświadczeni specjaliści firmy, znanej w branży logistyki magazynowej, przed którymi ta branża nie ma żadnych tajemnic.

W ofercie amRACK są regały półkowe, regały wspornikowe, wielopoziomowe regały półkowe, regały przepływowe, a także pomosty magazynowe i regały wjezdne – wszystkie dostępne od ręki.

Reklama
Paletowe, półkowe czy inne? Jakie regały wybrać? Potrzeby bywają różne, i specjaliści amRACK mają tego pełną świadomość. Większość z nich latami pracowało w najlepszych firmach branży wyposażenia i projektowania magazynów, by ostatecznie podążyć własną drogą biznesową i stworzyć jeszcze doskonalszy produkt. - Pokaż nam swój magazyn, a powiemy Ci jak go 
    zagospodarować – żartują.

Działają całościowo, a zaczynają od stworzenia projektu konfiguracji i szczegółów wyposażenia danego magazynu lub można po prostu wybrać regały i półki, aktualnie potrzebne. 

– Jeśli są potrzebne podpowiedzi, czy szersze konsultacje, to służymy fachową radą –
 podkreślają specjaliści amRack. - Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, klient nie musi nim być, ma przecież inne rzeczy do zrobienia. 
 
Regały paletowe rzędowe to najprostsze i najtańsze rozwiązanie przeznaczone do składowania towarów, dla których konieczny jest dostęp do każdego ładunku. Oferowane są regały o wysokości do 15 m.  
 
Regały półkowe – najtańsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie składowane są towary drobnicowe. Dostawa regałów do 2 tygodni.  
 
Pomosty magazynowe – dają możliwość zwielokrotnienia powierzchni magazynu, bez konieczności jego rozbudowy. Możliwe wykonanie konstrukcji z 1,2,3 i więcej poziomami.  
 
Regały wspornikowe – przeznaczone do składowania dłużyc. W szczególności znajdą zastosowanie w przemyśle drzewnym oraz stalowym.  
 
Wielopoziomowe zabudowy półkowe – przeznaczone do składowania drobnych towarów. Dzięki zastosowaniu wielu poziomów składowania doskonale zwiększają powierzchnię składowania, oszczędzając powierzchnię magazynu.  
 
Regały przepływowe pallet flow – przeznaczone dla towarów jednorodnych o dużej rotacji. Możliwa obsługa FIFO i LIFO. Zastosowanie znacznie redukuje koszt eksploatacji wózków widłowych.  
 
Od wielu lat amRACK, firma już dobrze znana w branży logistyki magazynowej sprzedaje duże ilości regałów magazynowych. Jej specjaliści kompleksowo wykonują projekty konfiguracji i wyposażenia magazynu, dostarczają zamówione wyposażenie i wykonują profesjonalny montaż. Wieloletnie doświadczenie pozwala specjalistom amRack na zaprojektowanie i wyposażenie magazynu w sposób optymalny.  - Oferujemy indywidualne rozwiązania logistyczne, które są “uszyte” na miarę konkretnego magazynu – podkreślają. - Takie podejście odróżnia nas od innych firm w branży, a magazynowanie z amRackiem to Awangardowe Magazynowanie.  
 
Co wyróżnia regały amRACK? Jakość materiałów, precyzja wykonania, przemyślana konstrukcja. Jednak tak naprawdę nie chodzi o puste hasła, a faktyczne korzyści, jakie niesie za sobą wybór rozwiązań. Regały półkowe i paletowe marki amRACK są niebywale wytrzymałe, zabezpieczone przed niskimi temperaturami, substancjami chemicznymi oraz wilgocią.
 
Projekt wyposażenia magazynu wykonywany jest w 48 godzin. Specjalistów amRACK wyróżnia wiedza i umiejętności. Dzięki nim są w stanie zaprojektować układ regałów w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać pojemność magazynu, a przy tym nie tworzyć niepotrzebnych problemów logistycznych.  
 
Szczegóły: https://amrack.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl