Piaseczno
Dwaj obywatele Wietnamu trafili do policyjnej celi

Policjanci z Komisariatu Policji w Lesznowoli, podczas patrolu, zatrzymali 48- letniego obywatela Wietnamu, który nie potrafił zapanować nad prowadzonym przez siebie mercedesem. 

Reklama
Patrolujący okolice Lesznowoli policjanci zwrócili uwagę na mercedesa, którego kierowca miał wyraźne trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli, podczas której od kierującego wyczuli wyraźną woń alkoholu. Potwierdziło to przeprowadzone na miejscu badanie, które wykazało, że 48-letni obywatel Wietnamu ma niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.
 
Mężczyzna został poinformowany o zatrzymaniu i doprowadzony do policyjnego radiowozu. Wówczas do policjantów podszedł, jak się okazało znajomy zatrzymanego, również obywatel Wietnamu i wręczył policjantom kilkaset złotych oraz zaproponował, by odstąpili od swoich czynności.
 
Funkcjonariusze z KP w Lesznowoli do policyjnej celi przewieźli obu mężczyzn. 48-latek usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, natomiast 46-latek odpowie za próbę wręczenia łapówki, za co kk przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl