Warszawa
Dwumiesięczny areszt za zniszczenie siedmiu samochodów

5 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi. Mężczyzna został zatrzymany za uszkodzenie siedmiu pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. 

Reklama
Funkcjonariusze z komisariatu na Targówku zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który uszkodził 5 pojazdów. Za pomocą młotka wybijał w nich szyby. Pomimo licznych próśb ze strony przechodniów i świadków, sprawca zakończył swój przestępczy proceder dopiero w chwili, gdy na miejscu zjawił się patrol policji. 20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mundurowi nie chcąc dopuścić do kolejnych zdarzeń z udziałem zatrzymanego wnioskowali o areszt dla młodego mężczyzny. Zgodnie z decyzją prokuratora sprawca został zwolniony.

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie naprzeciwko pętli autobusowej Nowodwory
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy

___________________________________________________________________________________________________
 
Niespełna 4 godziny po opuszczeniu prokuratury 20-latek uszkodził kolejne 2 pojazdy na ul. Namysłowskiej. Mężczyzna został ponownie zatrzymany i tym razem sąd, na wniosek prokuratury, podjął decyzję o zastosowaniu w stosunku do zatrzymanego dwumiesięczny areszt.
 
Swoją przestępczą działalnością naraził pokrzywdzonych kierowców na straty sięgające niemal 15 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia siedmiu pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl