Piaseczno
Dzielnicowi zatrzymali dwie osoby w chwili wynoszenia łupów

Dzielnicowi z Piaseczna na gorącym uczynku zatrzymali dwie osoby podejrzewane o okradanie domków letniskowych. Już z pierwszych ustaleń wynika, że 46-letni mężczyzna wraz z 34-letnią kobietą odpowiadają za co najmniej kilka podobnych włamań na terenie gm. Piaseczno.

Reklama
11 października do jednego z piaseczyńskich dzielnicowych zadzwonił zaniepokojony mieszkaniec i poinformował go, że najprawdopodobniej do jednego z domów letniskowych w pobliżu Zalesia Górnego, ktoś dokonuje włamania.
 
Funkcjonariusz natychmiast skontaktował się z trzema innymi dzielnicowymi przebywającymi w pobliskich rejonach służbowych i wspólnie skierowali się pod wskazany adres.
 
Na miejscu, na gorącym uczynku, w trakcie wynoszenia sprzętu AGD, policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę oraz 34-letnią kobietę.
 
Zatrzymani trafili do KPP w Piasecznie. Już z pierwszych policyjnych ustaleń wynika, że para ta z okradania domów letniskowych uczynił sobie niemal stałe źródło dochodów. Skradzione rzeczy sprzedawali w lombardach i w skupach złomu.
 
Sprawa ma charakter rozwojowy, poszkodowani proszeni są o pilny kontakt z policją.
 
Jednocześnie policjanci przypominają o dokładnym zabezpieczeniu w okresie jesienno-zimowym mienia pozostawionego w domach letniskowych. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl