Wiele miast (345)
Feminizacja świata

Kobiety od zarania dziejów walczyły o uzyskanie równouprawnienia z mężczyznami, ale czy rzeczywiście był to dobry pomysł?

Reklama
Dawniej jedynym a zarazem głównym obowiązkiem przedstawicielek płci pięknej było rodzenie dzieci oraz wręcz perfekcyjne zajmowanie się domem. W chwili obecnej to jednak nie wystarczy.

Kobiety nowej ery poszły do pracy, tym samym dokładając sobie dodatkowo do wykonania często dosyć ciężkie, wymagające wiele wysiłku zadania. Od rana mężatka, mająca dzieci, ma ręce pełne roboty. Ma ona bowiem obowiązek zająć się dzieckiem, zrobić pranie, uprasować, ugotować i iść do pracy.

W dzisiejszych czasach jest to codzienność dla większości przedstawicielek istot z Wenus. A gdzie wolna chwila, którą by można przeznaczyć na spotkanie z koleżankami, wyjście do kosmetyczki czy też do kina?

Czasy się zmieniają, świat pędzi do przodu, ale patrząc na to co było kiedyś chyba nie do końca można stwierdzić, iż walka feministek o równouprawnienie zakończyła się sukcesem, bowiem większość mężczyzn ma obowiązki takie same jak wcześniej, natomiast kobietom kilka zostało dołożonych.

Tym samym należy zaprzeczyć stwierdzeniu, że zawsze równe jest takie samo, gdyż w tym przypadku wystąpiły nie dające się w logiczny sposób wytłumaczyć anomalie.

Źródło: http://ZielonyDziennik.pl
stat4u PortalPOLSKA.pl