Wiele miast (351)

Gadżety z recyklingu I Art-office

Jednym ze sposobów prowadzenia promocji firmy jest dystrybucja różnego rodzaju gadżetów reklamowych, które świetnie sprawdzają się w roli niezobowiązujących upominków dla klientów.

Tego typu upominki dla klientów - promujące ofertę firmy
- pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy
i ze względu na zamieszczone logo i nazwę pozwalają
na łatwe rozpoznawanie ich przez odbiorcę.

Reklama
Dom Reklamy Art-office http://www.art-office.pl w branży reklamowej działa już od ponad 15 lat. Wykonuje najróżniejsze, nowatorskie projekty, także nietypowe, co zwiększa atrakcyjność oferty. Niebanalne, nie standardowe, ale ciekawe upominki, czasem zaskakujące, nieszablonowe, niektóre żartobliwe pomagają w pozyskiwaniu sympatii klientów firmy i rozwijają identyfikację korporacyjną, są jej nieodzownym elementem.
 
Szczególnie ważną cechą propozycji Domu Reklamy Art-office są starania o rozwijanie ekologicznej oferty gadżetów reklamowych, eksponowanych w dziale pod nazwą: Ekogadżety.
- Ekologia to słowo kluczowe, w czasach gdy świat boryka się z degradacją środowiska naturalnego i ograniczaniem jego zasobów – podkreślają menadżerowie Domu Reklamy Art-office. - Nieustająco modny jest ekologiczny styl prowadzenia działalności firm, a ich klienci doceniają gadżety, które są wykonane z pomysłem, jak chociażby ekologiczne kalendarze i mnóstwo innych propozycji. Dzięki takiej ekologicznej polityce firm, ich klienci nie mają poczucia, że przez nich są wycinane drzewa i ogólnie nadmiernie jest eksploatowane środowisko naturalne, które przecież musi sprostać potrzebom jeszcze wielu pokoleń.
 
Dlatego upowszechnia się trend respektowania potrzeb ochrony środowiska naturalnego i ekologicznego stylu życia, co rozwija potrzebę oferowania klientom gadżetów oszczędzających zasoby surowcowe naszej planety. A dla klientów jest to przejaw troski firmy o nasze wspólne dobro i to zachęca do korzystania właśnie z ofert firm deklarujących ekologiczne i racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi, dla dobra ludzkości i każdego klienta firmy z osobna.
 
Znakomitym przykładem takiego podejścia są propozycje gadżetów reklamowych oferowanych przez Dom Reklamowy Art-office:
 
- długopisy reklamowe i artykuły piśmienne,
 
- filiżanki i kubki z nadrukiem - ceramika reklamowa,
 
- elektronika realizująca cele reklamowe,
 
- długopisy i artykuły piśmienne,
 
- torby reklamowe,
 
- artykuły biurowe,
 
- słodycze reklamowe,
 
- kawa oraz herbata reklamowa,
 
- odzież reklamowa,
 
- upominki markowe, gadżety eventowe,
 
- markowe upominki dla VIP-ów,
 
- skórzane portfele i galanteria skórzana.
 
Dom Reklamowy Art-office stworzył profesjonalny dział importu, który wspiera klientów w poszukiwaniu atrakcyjnych towarów, nadzoruje ich produkcję oraz terminowość dostaw do kraju. Art-office jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Reklamowych (PIAP), partnerem programu Solidni w Biznesie oraz Strategicznym Partnerem firm: Happy Gifts Europe sp. z o.o. i Porceline by Maxim.


 
stat4u PortalPOLSKA.pl