Wiele miast (351)

Gdzie zamówić etykiety na butelki?

 
Są usługi, które rozwijają się w związku z epidemią koronawirusa. Taką usługą jest sprzedaż płynów dezynfekujących i drukowanie etykiet na pojemniki i butelki, aby odpowiednio oznakować sprzedawane żele, płyny dezynfekcyjne lub inne produkty.

Serwis-Zebra jest polskim producentem takich etykiet i innych oznaczeń naklejanych na pojemnikach i butelkach.

Reklama
Serwis-Zebra wytwarza etykiety i naklejki samoprzylepne, także takie o nietypowych kształtach.
- Od początku naszej działalności zajmujemy się etykietami w sposób kompleksowy – mówią specjaliści Serwis-Zebra.pl. - Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko druk etykiet samoprzylepnych spełniających wszystkie popularne standardy, ale również sprzęt, który umożliwia samodzielnie wydrukowanie naklejki oraz niezbędne akcesoria.  
 
Etykiety samoprzylepne prosto od producenta  
 
Polski producent etykiet na pojemniki i butelki, Serwis-Zebra dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, na który składają się nowoczesne drukarki przemysłowe etykiet. Obsługują je specjaliści - sztancerze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa jakość etykiet.
    Można zamówić wydruk w rolach według własnego projektu lub zlecić specjalistom przygotowanie nowej etykiety na butelki, opakowania na konkretne produkty lub wybrać specjalne warianty znajdujące zastosowanie w przemyśle oraz identyfikacji towarów i osób.

Pomagają w przygotowaniu kompleksowych systemów, dzięki którym można zautomatyzować odczyt i produkcję etykiet.  
 
 
Drukarka do etykiet dla firm i osób prywatnych  
 
Część osób zamawiających etykiety samoprzylepne pragnie się zabezpieczyć i mieć możliwość samodzielnego wydrukowania naklejek. Chociaż nie uda się wówczas uzyskać tak niskich kosztów przygotowania pojedynczej etykiety, jak w przypadku druku na specjalistycznych drukarkach przemysłowych, jest to świetne rozwiązanie, które może uchronić cię przed przestojem w produkcji, jeżeli na przykład zabraknie czasu, aby z wyprzedzeniem zamówić
partię etykiet.
 
Drukarka do etykiet dostępna w ofercie Serwis-Zebra to oryginalny sprzęt tej firmy. Gwarantuje to świetną jakość wydruków oraz niezawodną pracę.  
 
Ponieważ każda drukarka etykiet jest inna i zaprojektowana do konkretnych prac, warto skorzystać z pomocy technika Serwis-Zebra.pl. Postara się on dobrać taką drukarkę, aby łatwo przygotować etykiety i naklejki. To pozwoli odpowiednio oznakować butelki oraz pozostałe produkty.
 
Specjaliści Serwis-Zebra.pl mogą także wystawić aukcję na Allegro, dostarczyć zamówione etykiety na butelkę, materiały do drukarek (taśmy i kalki Zebra) oraz nowe i używane urządzenia drukujące bezpośrednio do klienta lub wysłać kurierem.  
 
Więcej: Serwis-Zebra.pl
Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl