Wiele miast (345)
Gry online bronią na zimowe nudne wieczory

Razem z grudniem pojawiły się mroźne zimowe dni i choć nie ma jeszcze zbyt wiele opadów śniegu, powoli zaczyna się problem dłużących się wieczorów.

Dotyczy on przede wszystkim młodzieży i dzieci, których niskie temperatury odstraszają przed wyjściem na świeże powietrze. W takiej sytuacji zaczynają oni poszukiwać innych form spędzania wolnego czasu i z reguły wybór najczęściej pada na komputery. Dzięki połączenia z globalną siecią Internet oferują one ogromne możliwości zabawy, do której dostęp jest dziecinnie prosty.

Reklama
 
Popularne kilkanaście lat temu gry planszowe, choć wciąż mają swoich zwolenników, ustępują powoli miejsca swoim następcom. Aby wejść do wirtualnego świata wystarczy uruchomić zwykłą przeglądarkę
internetową, za pośrednictwem której zyskuje się dostęp do niezliczonej ilości gier. 

Dzięki temu wyeliminowano potrzebę instalacji dodatkowego oprogramowania oraz problem wysokich wymagań, który był prawdziwą zmorą dla właścicieli słabszego sprzętu.


Spośród dziesiątek stron internetowych gromadzących gry online pozycją wartą uwagi z pewnością jest http://pl.bigpoint.com, na której prezentowane tytuły
   
charakteryzują się wyjątkowym dopracowaniem, czego dowodem jest fakt, że każda z nich każdego dnia gromadzi tysiące graczy z całego świata. Niemieckie studio Bigpoint znane jest z przykładania ogromnej uwagi do oprawy graficznej swoich gier, dlatego wszystkie produkcje mogą się pochwalić grafiką porównywalną z największymi hitami w branży, nie podnosząc jednak tym samym wymagań sprzętowych.
 
 

 

Chcąc wymienić jedne z najpopularniejszych tytułów, jakie można znaleźć na stronie warto zwrócić uwagę chociażby na Drakensang-Online, Battlestar Galactica Online czy najnowszy hit Merc Elite. Każda z nich zyskała ogromne uznanie pośród fanów gier internetowych, co jest zasługą dużej grywalności, ciekawej fabuły i znakomitej oprawy audio-wizualnej. Dostęp do tak licznej grupy gier z pewnością każdemu ułatwi walkę z nawet największą nudą, a grając online można dodatkowo poznać wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata.

(ac)
 
stat4u PortalPOLSKA.pl