Wiele miast (25)

Idealne mieszkanie – jak wybrać?

 
Zakup mieszkania to poważna decyzja. Od lokalizacji nieruchomości zależy, czy będziemy mieć blisko do pracy lub uczelni.

Mimo że położenie obiektu jest niezwykle ważne, to nie tylko ten czynnik powinien być brany pod uwagę przy wyborze lokalu.

Reklama
Po pierwsze: określ swoje potrzeby
 
W ostatnich latach deweloperzy w Polsce budują bardzo dużo. Nowe mieszkania we Wrocławiu są dostępne w różnych punktach miasta. Zanim zaczniesz zapoznawać się z ofertami i szukać idealnej lokalizacji, sprecyzuj swoje potrzeby mieszkaniowe. Jesteś singlem? Ze względu na koszty, prawdopodobnie będziesz szukał kawalerki lub małego mieszkania 2-pokojowego. 

    Masz już rodzinę i wkrótce zamierzasz ją powiększyć? Z myślą choćby o codziennych spacerach z małym dzieckiem powinieneś rozważyć zakup mieszkania na parterze.

Nowe mieszkania we Wrocławiu różnią
się pod wieloma względami.

Ponieważ jednak wybór jest duży, bez problemu znajdziesz nieruchomość, która będzie spełniać Twoje oczekiwania. Aby wiedzieć, czego szukasz, najlepiej zrobisz, określając własne potrzeby.
 
Po drugie: lokalizacja

Gdy sprecyzujesz, jakiego mieszkania szukasz, czas na kolejny krok, czyli wybór lokalizacji. Każdy z deweloperów buduje w różnych częściach miasta. Przykładowo wrocławski  deweloper Vantage Development S.A. oferuje mieszkania na terenie Popowic (inwestycja Dorzecze Legnickiej), w dzielnicy Krzyki (inwestycja Nowy Gaj) oraz w nowej dzielnicy Wrocławia, która powstaje dzięki inwestycji Promenady Wrocławskie.
 
Zależy Ci na mieszkaniu w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta? Bardzo możliwe, że zainteresuje Cię ostatnia z wyżej wymienionych lokalizacji.
 
 
Po trzecie: układ mieszkania

Interesują Cię nowe mieszkania we Wrocławiu? Dostępne w ofercie deweloperów lokale różnią się także układem. Idealny układ to taki, który zapewnia każdemu domownikowi prywatność. Szczególną uwagę zwróć na to, czy w po przekroczeniu progu mieszkania najpierw przywita nas strefa ogólnodostępna (kuchnia, salon, toaleta), a następnie prywatna (sypialnie domowników, łazienka).
 
Rodziny z małymi dziećmi powinny sprawdzić, czy w mieszkaniu z jednej, dużej sypialni będzie można stworzyć dwa mniejsze pokoje. Takie rozwiązanie pozwoli zapewnić dorastającym dzieciom przestrzeń do nauki i zabawy.
 
 
Dodatkowe udogodnienia mile widziane

Nowe mieszkania we Wrocławiu powstają na ziemi, która dotychczas nie była zagospodarowana. Z tego względu uwagę warto zwrócić także na udogodnienia oferowane przez inwestora. Dobrze, aby wewnątrz budynku znalazło się pomieszczenie na wózki i rowery. Klientów z małymi dziećmi z pewnością ucieszy informacja, że wokół budynków powstanie plac zabaw, a zmotoryzowanych, że nie będzie problemu z miejscami parkingowymi.

Więcej: www.vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html

 
stat4u PortalPOLSKA.pl