Wiele miast (351)

Idylliczna willa w Hiszpanii, z niesamowitym widokiem na morze

 
Hiszpania to wspaniały kraj z nowoczesną infrastrukturą, a jednocześnie wciąż niezwykle czysty ekologicznie i wyjątkowo przyjazny ludziom.

Kraj, który inspiruje bogatą i oryginalną kulturą, imponującymi zabytkami oraz urokami niesamowitej przyrody.

Reklama
Dla osoby mieszkającej na co dzień w chłodniejszej części Europy kupno własnego domu w Hiszpanii to niewątpliwie świetna okazja do poprawy jakości życia i bezpiecznego ulokowania kapitału. Nazwy regionów turystycznych, znane nam z ofert biur podróży robią wrażenie: Costa Blanca – region obejmujący fragment wybrzeża Morza Śródziemnego, zlokalizowany we Wspólnocie Autonomicznej Walencji, w okolicach Alicante z popularnymi kąpieliskami m.in. Benidorm i Calpe, Costa Brava – region turystyczny w północno-wschodniej Hiszpanii, rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, Costa Calida, Costa de la Luz, Costa
del Sol – region turystyczny w Andaluzji, obejmujący wybrzeże śródziemnomorskie między Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata, także Ibiza, Majorka – do wynajęcia lub zakupienia na własność są domy, apartamenty, posiadłości.
 
- Dzięki naszemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości hiszpańskiego rynku nieruchomości jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą na polskim rynku ofertę luksusowych domów położonych w najpopularniejszych regionach Hiszpanii – zaprasza do tego południowego, słonecznego kraju Małgorzata Wargocka, menadżerka kierująca zespołem specjalistów tworzących markę La Única. - Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo przy zakupie swojego domu czy apartamentu w Hiszpanii.
 
Jak sama nazwa wskazuje, sposób działania zespołu specjalistów tworzących markę La Única jest wyjątkowy. Nie tylko przewyższa obecnie spotykany standard w Hiszpanii, ale jest też unikalny zarówno pod kątem doboru ofert.
 
Małgorzata Wargocka od wczesnego dzieciństwa związana jest z Hiszpanią, w której zakochała się w czasach, kiedy uczęszczała do szkoły podstawowej na Teneryfie. - Od 2008 roku jestem aktywna zawodowo na rynku nieruchomości w Hiszpanii – dodaje Małgorzata Wargocka.
- Od samego początku naszej działalności na rynku hiszpańskim dostrzegaliśmy potrzebę utworzenia firmy działającej w segmencie sprzedaży nieruchomości luksusowych.
 
Firma La Única działa na hiszpańskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2008 roku, będąc niekwestionowanym liderem wśród polskich podmiotów, wprowadza najlepsze standardy obsługi inwestycji w rynek dóbr luksusowych.
 
Szczegóły: https://luksusowenieruchomoscihiszpania.plPublikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl