Wiele miast (351)

Jak dbać o kota?

 
Koty domowe towarzyszą ludzkości już od tysięcy lat. Znaleziska archeologiczne wskazują na udomowienie kotów w wielu kulturach w tysiącleciach przed naszą erą, a w starożytnym Egipcie koty były uważane za święte.

Nasze domowe Mruczki też cieszą się przywilejami – opieką i miłością domowników. O wyżywienie dbają wyspecjalizowane sklepy, jak jeden z najbardziej znanych sklepów E-zoo.shop, posiadający bardzo szeroki asortyment karm, przekąsek i akcesoriów dla tych zwierzaków.

Reklama
Sklep zoologiczny Warszawa online powinien być czymś więcej, niż tylko wygodnym sposobem kupowania potrzebnych rzeczy. Sklep zoologiczny E-zoo.shop ma ambicje, by stanowić wyznacznik dla swoich klientów w zakresie tego, co warto jest podawać swoim domowym pupilom i z czego te się ucieszą, jeśli zostanie to dla nich kupione. - Nasze propozycje nastawione są na najwyższą jakość oraz rozsądne ceny – podkreślają specjaliści E-zoo.shop. - Staramy się wykorzystywać naszą wiedzę ekspercką oraz doświadczenie, by na wirtualnych półkach sklepowych pojawiały się także mniej oczywiste propozycje.
 
Dieta kotów w naturalnych warunkach jest bardzo specyficzna i w znacznym stopniu różni się od tego, co większość właścicieli tych zwierząt sobie wyobraża. Nie należy żywić kota „czym popadnie”, czyli po prostu resztkami ze stołu, bo wiele produktów spożywanych przez ludzi może kotu zaszkodzić, ale zapewnić trzeba mu karmę i przekąski przeznaczone dla kotów, adekwatnych dla danej rasy kota. W sklepie internetowym e-zoo.shop oferowane są specjalnie przygotowane karmy suche dla kotów, które zostały przygotowane w oparciu o badania weterynaryjne i studia nad kocią naturą.  Karma w e-zoo.shop jest oczywiście opracowana przez specjalistów żywienia, odpowiednio kaloryczna, a też z zachowaniem norm dietetycznych i z uwzględnianiem potrzeb żywieniowych kota.
 
Dzięki temu każdy odpowiedzialny właściciel może zaopatrzyć się w produkt, który zagwarantuje jego kotu dobre zdrowie i energię do aktywnego życia. Karma sucha dla kota to oczywiście szeroki wybór produktów, które należy odpowiednio dobierać do temperamentu swojego pupila, jego wielkości, wieku i wszystkich innych cech, dzięki którym jest to domownik całkowicie unikalny.
 
W sklepie internetowym e-zoo.shop można dostać przeróżne akcesoria pomocne naszym kocim pupilom.
 
Są tam oferowane odpowiednie dla kotów legowiska, estetyczne, w wersjach umożliwiających dopasowanie ich do umeblowania mieszkania i wygodne dla wymagających kotów. Legowisko powinno być wymoszczone materiałami przyjaznymi dla kota, często zmienianymi, aby zachować higienę i estetykę. Legowisko powinno umożliwiać kotu wygodne ułożenie się do snu, nie może być za małe oraz powinno mieć kolisty kształt, ze względu na nawyk kotów układania się do snu w pozycji nazywanej „zwinięciem się w kłębek”. Najlepiej, gdy legowisko jest profesjonalnie wytworzone, a nie sklecone domowym sposobem, aby zapewniać kotu wymagany standard wypoczynku.
 
Zapewnić trzeba kuwetę i odpowiedni żwirek, umożliwiający higieniczne załatwianie potrzeb fizjologicznych domowych kotów.
 
Zapewniać trzeba także odpowiednie środki pielęgnacyjne, jak np. szczotki do regularnego szczotkowania kota, uprząż, wdzianka zimowe, szampony, środki bakteriobójcze i inne.
 
A także oferta e-zoo.shop zapewnia zabawki dla kotów – drapaki, pudełka z otworami, różne drobiazgi, bo wiadomo, że koty lubią się wspinać na przeszkody, wdrapywać się do ciasnych zakamarków, bawić się drobnymi zabawkami.
 
Tym, co wyróżnia sklep zoologiczny Warszawa E-zoo.shop spośród innych tego typu miejsc, jest poczucie odpowiedzialności za katalog produktów. - Kupując w naszym sklepie internetowym, można bez obaw eksperymentować, ponieważ nawet jeśli jakiś produkt okaże się być nie dopasowanym idealnie do potrzeb, zawsze można mieć pewność, że jest to produkt w stu procentach bezpieczny – dodają specjaliści.
 
Każdą pozycję znajdująca się w sklepie należy traktować jako rekomendację eksperta nie tylko dla danej rzeczy, ale też dla jej producenta. Skala działania pozawala na śledzenie sytuacji rynkowej i poważne traktowanie reputacji producentów.

(ac)
Materiał zewnętrzny
stat4u PortalPOLSKA.pl