Jedyne takie walentynkowe życzenia

Niezwykły sposób wyrażania uczuć? Miejsce tak widoczne, że ta jedyna osoba na pewno nie przegapi życzeń? A do tego kolacja w restauracji w centrum Wrocławia? To możliwe, wystarczy wysłać swoje walentynkowe życzenia do Nowej Papierni, która 14 lutego stworzy z nich interaktywny mural.

Reklama
To propozycja dla otwartych osób, które nie boją się wyrażać uczuć. Ich walentynkowe życzenia skierowane do bliskich – lub tej jedynej osoby – mogą się pojawić na ogromnej ścianie kamienicy przy ul. Pułaskiego we Wrocławiu, tuż obok powstającej Nowej Papierni. Życzenia będzie można zobaczyć w piątek 14 lutego.

Co zrobić, żeby życzenia się pojawiły? Wystarczy przesłać zdanie lub dwa, albo nawet cały wiersz skierowany do wybranej osoby do biura Nowej Papierni na adres:  walentynki@nowapapiernia.pl.  Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w czwartek 13 lutego o godz. 22.00. Wybrane, najbardziej kreatywne życzenia zostaną wyświetlone na ścianie kamienicy, tworząc niezwykły interaktywny mural, a zgłaszający zostaną o tym poinformowani drogą e-mailową.

- Działania przynoszące pozytywne zmiany w tkance miejskiej są nam bliskie. Wcześniej namalowaliśmy mural na ścianie sąsiedniej kamienicy i teraz wybraliśmy podobną formę. Chcieliśmy przypomnieć ideę Walentynek i umożliwić złożenie życzeń w niezwykły sposób – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni. – Nasza akcja to też szansa na wygranie zaproszenia dla dwóch osób na romantyczną kolację.

Dla autorów najbardziej kreatywnych życzeń zostały przygotowane dwa zaproszenia na kolację dla dwóch osób do restauracji Pod Papugami. Wygrani zostaną powiadomieni o tym w terminie do 17 lutego drogą mailową i na facebookowym profilu Nowej Papierni.

Akcję nietypowych życzeń walentynkowych zorganizowała Nowa Papiernia, która realizuje na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu osiedle loftów.
Życzenia będą wyświetlane na ścianie kamienicy przy ul. Pułaskiego 34a w piątek 14 lutego w godzinach od 17.30 do 21.

Więcej informacji

Nowa Papiernia to kompleks dwóch budynków po wybudowanej w 1889 roku fabryce papieru. Właśnie tutaj, w podwórzu przy ul. Kościuszki 142 we Wrocławiu, powstają nowoczesne i przestronne lofty. Wnętrza dawnego zakładu przemysłowego – wysokie, wybudowane z czerwonej cegły – idealnie nadają się na lofty, w których będzie można poczuć klimat historii przenikającej się z nowoczesnością. W tym samym podwórzu od podstaw realizowany jest budynek New Line, w którym znajdą się wysokie mieszkania inspirowane loftami. Wnętrza będą równie przestronne, a stropy wyżej niż w typowych mieszkaniach. Pierwsze lofty Nowej Papierni będą gotowe w połowie 2014 roku. Mieszkania w budynku New Line zostaną oddane do użytku pod koniec 2014 roku.

Źródło: PR EXPERT
Dodał: RM
stat4u PortalPOLSKA.pl