Wiele miast (345)
Jeśli prezent pod choinkę to WZOOR, przebój tego sezonu

Stonowane odcienia granatu, szarości lub brązu i beżu. WZOOR to ekskluzywna marka odzieżowa dla nowoczesnych kobiet, ceniących jakość i styl. Dobrze dopasowane marynarki, proste spódnice i kuszące intymną delikatnością bluzki pozwalają na stworzenie własnych, najbardziej nawet wyrafinowanych stylizacji. Na wiele sezonów.
 
Elegancja nie musi być nudna - zapewnia Wzoor.com

Reklama
 
A w tym sezonie ta kolekcja to przebój, jak się okazuje: - Zamówienia napływają z różnych regionów Polski coraz liczniejsze - podkreśla z satysfakcją Iwona Serocka, współzałożycielka firmy.

Skąd inspiracje wykreowania takiej kolekcji?
 
- Trafiamy w zapotrzebowanie na taki styl, spokojny, stonowany - wyjaśnia Iwona Serocka. - Mamy wiedzę o rynku, od wielu lat działamy w branży marketingowej, mamy doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek i  produktów na rynek. Po prostu wsłuchujemy się w puls życia - wyjaśnia tajemnicę sukcesu nowej kolekcji - obserwujemy nowe trendy w biznesie, kulturze i sztuce. Teraz poszukiwane są takie propozycje ubrań, które byłyby w swojej formie proste, bez zbędnych ozdobników, ale z dodatkiem elementów charakterystycznych, ciekawych, oryginalnych i utrzymujących całość w dobrym guście, smaku.
 
Markę charakteryzuje styl minimalistyczny. To klasyka ubioru, kobiecość i niezwykła dbałość o detale. - Tworzymy ubrania serii WZOOR z naturalnych tkanin, takich, jak kaszmiry, jedwabie, wełny - dodaje Iwona Serocka. - To nam gwarantuje wysoką jakość, na której tak nam zależy.  
   
  
 
Nowoczesna, dobrze ubrana kobieta świetnie wygląda nie tylko w pracy, ale również błyszczy na wieczornym bankiecie - takie jest założenie tej serii.
 
Szczegółowa oferta jest do obejrzenia - i do nabycia w tych dniach, akurat pod choinkę - w sklepie www.Wzoor.com  
 
(ac)
 
Publikacja staraniem Wzoor.com

 
stat4u PortalPOLSKA.pl