Wiele miast (345)
Kalendarz nie tylko na prezent

Niemal dla każdej osoby kalendarze są przedmiotami niezbędnymi w codziennym życiu oraz w pracy. Istnieje mnóstwo rodzajów kalendarzy – kalendarze ścienne, kalendarze książkowe, notesy z kalendarzem oraz wiele innych.

Reklama
Każdy kalendarz ma na celu pomóc nam zorientować się jaka jest dziś data. Już teraz warto pomyśleć o organizacji życia w roku 2014 i zakupić sobie oraz znajomym w prezencie piękny kalendarz na rok 2014. Czy wszystkie kalendarze muszą być identyczne, banalne i bez pomysłu? Niekoniecznie. Niektóre firmy mają w swojej ofercie kalendarze firmowe, kalendarze osobiste dla menadżerów i kalendarze personalne.

Posiadanie takiego eleganckiego, rozbudowanego kalendarza ułatwia organizację – nie da się przegapić już żadnego terminu w roku 2014. Ponieważ są firmy samodzielnie zajmujące się produkcją kalendarzy, można indywidualnie dostosować jego wzór i zawartość. Zadziwia liczba propozycji. W ofercie kalendarzy firmy Lucrum można znaleźć na przykład kalendarze przeznaczone do powieszenia na ścianę, kalendarze biurowe oraz książkowe. Osobną grupę stanowią kalendarze ze zdzieranymi kartkami.

Kalendarze ścienne to z pewnością produkt, z którego klienci są najbardziej zadowoleni. W zależności od wzoru mogą posiadać one różne walory – zarówno użytkowe jak i spełniać funkcje dekoracyjne, reklamowe, a nawet służyć jako notatnik. Piękne kalendarze są świetnym pomysłem na prezent dla osoby bliskiej lub dla pracownika. Kalendarz można podarować też bliskim pod choinkę. Fotografie z pięknymi widokami sprawiają, że można się poczuć jak na urlopie.

Zdjęcia natury, panoramy znanych miast zdobiące karty kalendarza będą podobać się każdemu. Dla dzieci można kupić kalendarz z ulubionymi postaciami z bajek bądź ze słodkimi zwierzakami. Osoby starsze mają sentyment do kalendarza kartkowego, z którego codziennie odrywa się kartki. Często na odwrocie takich kartek są przepisy czy ciekawe sentencje. Wiele wydawnictw sprzedaje swoje kalendarze w sklepach internetowych skąd trafiają kurierem wprost pod drzwi firmy lub domu.

Źródło: http://ZielonyDziennik.pl
stat4u PortalPOLSKA.pl