Wiele miast (351)

Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!

Wrażenia związane z występem biało-czerwonych na EURO 2016 dopiero za nami, a kibice i piłkarze już zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już za dwa miesiące polscy piłkarze staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów polskiej reprezentacji można zdobyć w najnowszym konkursie firmy Dobroplast. Zabawa pełna piłkarskich emocji rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania.

Reklama
 
Dobroplast nieustannie dba o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz fachową i profesjonalną obsługę. Mając na uwadze zadowolenie klienta i budowanie trwałych relacji, troszczy się o pozytywne wrażania na każdym polu. Tym razem zakup produktów Dobroplast może zaowocować nie tylko ciepłymi i szczelnymi oknami, ale również niezapomnianymi, piłkarskimi wrażeniami. Specjalnie dla swoich klientów Dobroplast przygotował wyjątkową promocję, w której do zdobycia są bilety VIP na mecz Polska –Dania, który odbędzie się 8 października 2016 w Warszawie. Co należy zrobić, aby móc kibicować razem z Dobroplast naszej drużynie wprost z loży VIP na Stadionie Narodowym?

Wystarczy w okresie trwania promocji (15.07.-15.09.2016r.) zakupić jeden z produktów z oferty Dobroplast: Avantgarde 7000, Avantgarde 9000, Ovlo, Ovlo Classic, Prime, Encore, Skylight lub Skylight Premium, zachować potwierdzenie zakupu oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Dodatkowym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe:  „Dlaczego zdecydowałeś się na zakup okien Dobroplast?”. Na autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają cztery jednoosobowe bilety VIP na mecz eliminacyjny Polska-Dania oraz dodatkowa niespodzianka. Pakiet VIP oprócz biletu obejmować będzie również obiad w 5-gwiazdkowym hotelu w centrum Warszawy, przejazd do loży VIP na stadionie, wieczorną uroczystą galę oraz nocleg. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września włącznie, a ogłoszenie wyników nastąpi 20 września pod adresem www.konkurs.dobroplast.pl

Przyłącz się do zabawy z Dobroplast i ustrzel idealne okienko!
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl