Wiele miast (31)

Komiks dla najmłodszych "Tajemniczy dom" z konkursową krzyżówką

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wydało kolejny, czwarty z serii, komiks dla najmłodszych z główną bohaterką kom. Kasią Przygodą. Na ostatniej stronie wydania znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. 

Reklama
Pod adresem e-mail gazeta.listy@policja.gov.pl czekamy na rozwiązania. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu komendanta głównego policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronach www.policja.pl, www.isp.policja.pl, www.gazeta.policja.pl.

Reklama__________________________________________________________________________________________

Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________
 
Nasi bohaterowie tym razem odwiedzają podkarpackie miasta: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Przemyśl oraz przejście graniczne między Polską i Ukrainą w Medyce. Dowiadują się, co to jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i jak korzystać z aplikacji "Moja komenda". Aplikacja stworzona do kontaktu z dzielnicowym i umożliwiająca odnalezienie każdej jednostki policji, jest bardzo pomocna trójce małych przyjaciół w rozwiązaniu kolejnej zagadki kryminalnej. Klara, Olo i Miłosz pomagają policji w schwytaniu fałszerzy pieniędzy i odnalezieniu skarbu rodziny Stadnickich.
 
Komiks można pobrać ze strony internetowej www.gazeta.policja.pl. (jkd)

stat4u PortalPOLSKA.pl