Wiele miast (351)

Konferencje, szkolenia, warsztaty i wypoczynek w SPA Zamku Gniew

 
Zamek Gniew w woj. pomorskim to znakomite miejsce zorganizowania konferencji lub szkolenia albo spotkania integracyjnego dla pracowników firm. Po epidemii życie nabierze rozpędu, a menadżerowie firm są już dwa lub trzy kroki dalej, aby jak najszybciej uruchamiać potencjał swoich firm po niedawnym przestoju.

Do Zamku Gniew przyciąga historyczna atmosfera hotelu,
ale też duże doświadczenie, zespołu kompetentnych pracowników hotelu obsługujących organizację konferencji, szkoleń, spotkań.

Reklama
Konferencja w SPA jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wydarzeń – oryginalna możliwość połączenia prelekcji i wypoczynku z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym uczestnikom. Strefa SPA Zamku Gniew pozwala na skorzystanie z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy, masaży relaksacyjnych (m.in. masaży gorącymi kamieniami, świecą, czekoladą itp.) lub odprężających rytuałów, które mogą okazać się szczególnie pomocne w stresujących okresach życia, a stresujące sytuacje ostatnio nam wszystkim się przytrafiły i czas je odreagować. 

    Wszystkie zabiegi oferowane w zamkowym SPA są realizowane przez doświadczonych
i wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
W Zamku Gniew działa również wypożyczalnia rowerów, a goście mogą korzystać z promenady widokowej, przystani zamkowej, dwutorowej kręgielni lub stołu do gry w bilard.

Hotelowe atrakcje umożliwiają aktywne zaplanowanie czasu wolnego po zakończonych prelekcjach w ramach organizowanej konferencji, co ma szczególne znaczenie w przypadku kilkudniowych wydarzeń.

W hotelowym SPA można wykonać również
hennę brwi i rzęs oraz profesjonalną regulację brwi. Dodatkowo, hotel oddaje do dyspozycji gości zespół basenów, saun oraz jacuzzi.
 
Zorganizowanie konferencji w Zamku Gniew, który ma doskonale rozwiniętą strefę SPA, to znakomita alternatywa dla dłuższych zjazdów, które wymagają odpowiedniej oprawy, ale nie tylko. Zróżnicowany wachlarz zabiegów i hotelowych atrakcji sprawi, że goście zaproszeni konferencję będą mogli aktywnie zaplanować wieczory oraz jednocześnie zatroszczyć się o własny relaks i odpoczynek w komfortowych warunkach. 
 
 
Centrum konferencyjne
 
Zamek Gniew to świetne miejsce umożliwiające kompleksową organizację konferencji również z uwagi na centrum konferencyjne, którym dysponuje. Hotel proponuje aż 10 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych różnej wielkości, dzięki czemu goście mogą wybrać pomieszczenie najlepiej dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. W centrum konferencyjnym hotelu funkcjonuje sala, która może pomieścić nawet 400 osób, dzięki czemu świetnie nadaje się do organizacji dużych konferencji, sympozjów i zjazdów. Najmniejsza sala konferencyjna Zamku Gniew jest przeznaczona dla 20 osób, co czyni ją doskonałym wyborem na niewielkie spotkania biznesowe, warsztaty lub szkolenia. Hotel proponuje możliwość różnego rozstawienia stołów i siedzisk w poszczególnych salach konferencyjnych, dopasowując ich układ do potrzeb i oczekiwań uczestników konferencji, szkoleń lub warsztatów.
 
Sale konferencyjne Zamku Gniew stanowią połączenie funkcjonalności i estetyki. Stylowe, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach wnętrza hotelu sprawiają, że Zamek Gniew robi doskonałe wrażenie na uczestnikach organizowanych wydarzeń. 
 
W kontekście organizowania konferencji w hotelu SPA Zamek Gniew warto wspomnieć również
o możliwości skorzystania z doskonałego zaplecza kulinarnego. Zespół zajmujący się strefą kulinarną Zamku Gniew to świetni specjaliści, którzy w swojej pracy wykorzystują świeże składniki doskonałej jakości, kładąc jednocześnie ogromny nacisk na różnorodność proponowanych dań, co stanowi wyraz zrozumienia dla oczekiwań żywieniowych gości hotelu.

 
 
Historyczne atrakcje w zasięgu ręki
               
Planując konferencję, warto zadbać o dodatkowe atrakcje, dzięki którym event na długo zapadnie w pamięci gości. Zamek Gniew to miejsce o historycznych korzeniach, w związku z tym, korzystając z naszej oferty sal konferencyjnych, mają Państwo do dyspozycji również bardzo duży wybór atrakcji nawiązujących do rodowodu zamku. Obok zwiedzania jego podwojów, proponujemy również możliwość obejrzenia bardzo drobiazgowo przygotowanych spektakli historycznych. Salwa armatnia na powitanie i koncert nieszporów gregoriańskich przy świecach to dwa elementy, które doskonale zepną klamrą planowaną konferencję, budując szczególną, zapadającą w pamięć historyczną atmosferę tego miejsca. Ponadto, goście mogą doświadczyć „Spotkania z duchami” i prezentacji osiemnastowiecznej armii szwedzkiej, czyli musztry Żółtego Regimentu Gustavusa II Adolphusa.
 
Historyczny Park Rozrywki Zamku Gniew będzie z kolei doskonałą okazją do sprawdzenia własnych umiejętności w zakresie strzelania z kuszy czy lepienia garnków. 
 
 
Zamek Gniew to hotel SPA z komfortowym zapleczem noclegowym
 
Zamek Gniew to nie tylko dobra kuchnia, historyczne i zupełnie współczesne atrakcje, nowoczesne centrum konferencyjne i możliwość skorzystania z wysokiej jakości zabiegów SPA, ale również znakomite zaplecze noclegowe, które w procesie organizacji konferencji może okazać się wyjątkowo pomocne, zwłaszcza jeżeli konferencja będzie skupiała uczestników z całego kraju i zagranicy lub potrwa dłużej niż jeden dzień. Zamek Gniew dysponuje doskonale urządzonymi pokojami i apartamentami, które stanowią połączenie komfortu i piękna wnętrz.
W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka, dostęp do Internetu oraz telewizor, dzięki czemu goście zaproszeni na konferencję będą mogli efektywnie odpocząć po całodziennej aktywności.
 
Więcej: https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/konferencje-w-spa-zamku-gniew


Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl