Wiele miast (345)
Konkurs Avans i Toshiba - co druga osoba wygrywa!

Avans ruszył właśnie z nowym konkursem organizowanym wspólnie z producentem laptopów Toshiba. Co druga osoba, która zakupi w Avans laptop tej marki otrzyma bon prezentowy o wartości 150 zł oraz szansę na wygranie jednej z kilkunastu atrakcyjnych  nagród rzeczowych.

Reklama
Znana i lubiana przez Klientów sieć elektromarketów Avans rozpoczęła konkurs organizowany wspólnie z producentem laptopów Toshiba. Każdy, kto zakupi w dniach w sklepie Avans lub na www.avans.pl laptop tej marki i wypełni formularz na stronie wpisując w nim propozycję hasła promocyjnego Avans, ma szansę na zgarnięcie super nagród. Co druga zarejestrowana osoba otrzymuje bon na zakupy o wartości 150 zł. Ponadto spośród osób, które wypełnią formularz, specjalne jury wyłoni autorów najlepszych haseł promocyjnych. Do wygrania: smartfon Nokia Lumia 925, 2 x tablet Toshiba Excite i 10 x smartfon Nokia Asha 501. Konkurs trwa do 20 listopada br.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl . Sieć została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Laur Konsumenta – Grand Prix 2013, przyznawanym markom pozytywnie ocenionym przez samych klientów w trzech kolejnych edycjach plebiscytu.

AVANS
więcej informacji - PRESS BOX
stat4u PortalPOLSKA.pl