Warszawa
Kontrolowany za wykroczenie, zatrzymany za przestępstwo

48-letni mieszkaniec Warszawy został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki na terenie Pragi Północ po tym, jak popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Reklama
Policjanci z drogówki pełniący służbę na terenie Pragi Północ, przy al. Solidarności zauważyli kierującego skodą, który podczas jazdy korzystał z telefonu komórkowego, trzymając w ręku słuchawkę. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli.
 
W trakcie kontroli okazało się, że kierujący autem mężczyzna nie posiada dokumentów uprawniających go do kierowania pojazdem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 48-latek popełnił przestępstwo. Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami od 3 grudnia 2014 r. 

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie naprzeciwko pętli autobusowej Nowodwory
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy

___________________________________________________________________________________________________
 
Kierujący trafił do północnopraskiej komendy, a samochód, którym się poruszał został przekazany synowi. Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem mimo cofnięcia uprawnień, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl