Wiele miast (36)

Korzystna inwestycja w Park Technologiczny


W Nowym Sączu, stolicy polskiego biznesu, mieście znanych ludzi biznesu, którzy w różnych branżach stworzyli imponująco wielkie firmy, jak Koral, Fakro, Konspol, Wiśniowski, Phoenix Construction Engineering&Management – firma budowlano-deweloperska znana w Europie, jest do doinwestowania supernowoczesny biurowiec na przedmieściach miasta, którego budowa została zainicjowana staraniem dr. Krzysztofa Pawłowskiego, rektora nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University.

Reklama
Budynek wielofunkcyjny ma powierzchnię całkowitą 15 727 m2, z gwarancją  wynajmu. - Poszukujemy finansowania w wysokości 25 milionów złotych, na okres do 88 miesięcy – zgłasza ofertę Jerzy Lelito, prezes zarządu Phoenix Construction Engineering&Management. - Odsetki i kapitał spłacamy co miesiąc.

Adaptację budynku i jego komercjalizację w pełnym zakresie zapewni wynajem powierzchni
na potrzeby biur, a także  planowana jest produkcja filmowa, Centrum Rozrywki, hotel 

   
czterogwiazdkowy, galeria handlowa, centrum technologiczne IT, Park Technologiczny dla start-up.

BIZNES PLAN 
 
Powierzchnia całkowita 15727 m2 Stawka Najmu od 30 do 60 zł  m2. Przychody na poziomie 600 tys. zł za miesięcznie. Koszty energii i utrzymania 90 tys. zł miesięcznie.
Spłata kapitału i odsetek miesięcznie do 400 tys. zł. Do tego planowane przychody zwiększone
z usług dodatkowych, około budynkowych, organizacji imprez.
 
 
Dodatkowy potencjał rozwoju projektu to realizacja deweloperska na działce przyległej 160 mieszkań, miasteczko wodne. Nieruchomość będzie wolna w 100 % od jakichkolwiek roszczeń. Zabezpiecznie kredytu, zastaw na nieruchomości. Operat 56 mln.

Kontakt dla zainteresowanych: Jerzy Lelito tel. 512 600 477


 
stat4u PortalPOLSKA.pl