Toruń
Kryminalni odnaleźli narkotyki

Schował pod ubraniami ponad 400 gramów różnego rodzaju narkotyków. Kryminalni ze Śródmieścia, odnaleźli u niego w mieszkaniu amfetaminę, ekstazy i wagę elektroniczną. Teraz mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych może grozić do 10 lat więzienia.

Reklama
17 czerwca, kryminalni z KP Toruń Śródmieście, w mieszkaniu na Przedmieściu Chełmińskim, zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze weszli do jego domu ok. godz. 9:00. Odnaleźli tam, ukryte wśród ubrań, narkotyki. Były to m.in.: woreczek z niebieskimi tabletkami o różnym kształcie i różnych wzorach (118 szt.), dwie reklamówki z białym proszkiem (388 g). Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną i telefony komórkowe.
Policjanci wykonali wstępne testy. Okazało się, że proszek wykazał właściwości amfetaminopochodne, zaś tabletki to ekstazy.

Mężczyzna w przeszłości był już notowany za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Niewykluczone, że teraz śledczy zarzucą mu przygotowanie do obrotu substancji psychotropowych. Bez wątpienia usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. (jkd)
Reklama_________________________________________________________________________
BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl