Mińsk Mazowiecki
Kryminalni zatrzymali podejrzanego o włamania do samochodów

W wyniku pracy dochodzeniowo-śledczej i operacyjnej prowadzonej przez policjantów z dochodzeniówki i wydziału kryminalnego mińskiej komendy, ustalono i zatrzymano podejrzanego o włamanie do osobowego auta, do którego doszło pod koniec maja. 

Reklama
Policjanci z mińskiej dochodzeniówki pracowali przy sprawie dotyczącej włamania do osobowego opla na ul. Wyszyńskiego w Mińsku Mazowieckim. Zdarzenie to miało miejsce pod koniec maja. Z samochodu skradziono dwie torby z artykułami medycznymi.
 
Przy sprawie oprócz dochodzeniowców pracowali również kryminalni, którzy typowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. W kręgu podejrzanych znalazł się m.in. 26-letni mieszkaniec mińskiej gminy.
 
Kryminalni zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Zebrany przez dochodzeniowców materiał dowodowy wstępnie potwierdził, że 26-latek mógł mieć związek z opisywanym włamaniem, a do tego jeszcze z dwoma innymi przestępstwami.
 
Ostatecznie podejrzanemu przedstawiono 3 zarzuty karne, w tym 2 dotyczące włamań do samochodów, gdzie oprócz toreb z artykułami medycznymi, skradziono nawigację samochodową i dokumenty od auta oraz 1 zarzut karny dotyczący kradzieży zaciskarki do rur.
 
26-letni podejrzany odpowie za przestępstwa przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
stat4u PortalPOLSKA.pl