Mińsk Mazowiecki
Kto rozpoznaje osoby widoczne na zdjęciach?

Policjanci z dochodzeniówki pracują przy sprawie dotyczącej kradzieży kartonów z pastami do zębów, które miały miejsce w dniu 23 czerwca br., w jednym ze sklepów sieciowych na terenie Mińska Mazowieckiego. 

Reklama
23 czerwca br., w jednym z marketów sieciowych w Mińsku Mazowieckim skradziono kartony z pastami do zębów. Policjanci z dochodzeniówki przeanalizowali nagrania z monitoringu i wytypowali osoby, które mogłyby mieć związek z tym zdarzeniem. Jest to kobieta i dwóch mężczyzn, którzy byli w sklepie w chwili kradzieży. Dla ustalenia wszystkich okoliczności, w jakich mogło dojść do opisywanej kradzieży, niezbędne jest ustalenie personaliów wspomnianych osób oraz ich przesłuchanie.
 
Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na zdjęciach. Policjanci zapewniają, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony.
 
Sprawę prowadzi asp. szt. Krzysztof Sęktas z wydziału dochodzeniowo-śledczego, tel. bezpośredni 257597307 lub do sekretariatu, tel. 257597267. Można też dzwonić do oficera dyżurnego, tel. 257597200 lub pod numery alarmowe 997 i 112. Można też napisać maila na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl. (jkd)

 
Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl