Mińsk Mazowiecki
Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży dwóch portfeli, która miała miejsce w dniu 5 września w sklepie z odzieżą, w galerii handlowej przy ul. Konstytucji 3 Maja w Mińsku Mazowieckim. 

Reklama
Sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z opisywaną sprawą. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę o kontakt z prowadzącym dochodzenie asp. Arturem Witowskim, tel. 257597219. Można również napisać mail: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl.
 
Mężczyzna widoczny na nagraniu jest  w wieku ok. 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy ciemny blond, nosi ciemne duże okulary, ubrany jest w jasną bluzę, czerwone lub pomarańczowe spodnie oraz ciemne trampki na pełnej, jasnej podeszwie.
 
Ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny, zarejestrowanego przez kamerę sklepową, jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez policję sprawy. Policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w jej wyjaśnieniu o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy. Oficer dyżurny, tel. 257597200 lub tel. alarmowe 997 i 112. (jkd)

Reklama________________________________________________________________________________
Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl