Wiele miast (351)

Legowiska dla psów

 
Legowiska dla psów to nie tylko miejsce, w którym pies może wypocząć, ale również jest to pewnego rodzaju psi azyl od reszty otoczenia. Legowisko powinno dobierać się według preferencji psa.

Kupowany produkt powinien być odpowiedni. Niektóre psy np. długowłose preferują w okresie letnim legowiska chłodne. Natomiast psy z sierścią krótką preferują legowiska z miłych i miękkich materiałów.

Reklama

Warto zwrócić uwagę, czy nasz pies lubi legowiska wysokie czy niskie. Niektóre psy wolą leżeć na ziemi. Wówczas warto jest kupić płaską mate zamiast wysokiego materaca. Pozostałe walory jak kształt, kolor, czy faktura są drugorzędne dla pupila. Mają jednak walory estetyczne dla człowieka. Warto jest dobrać legowisko tak, aby pasowało do wystroju wnętrza, lub do kształtu budy bądź transportera.https://hurtownia-zoologiczna.pl/kategoria-produktu/psy/legowiska/

Ważne jest też kupując legowisko, aby było trwałe. Produkty są szyte na miejscu w Szczecinie, w polskiej firmie. W ofercie są legowiska dla małych, dużych oraz ogromnych psów.
Materiał zewnętrzny.
stat4u PortalPOLSKA.pl