Łódź
Lepiej rikszą spokojnie przejechać się po Pietrynie…

Po co dźwigać zakupy w rękach? Po co stać w kolejce do kasy? W czwartki sklep dostarcza zakupy do domów.
 
W skali całej Polski tego rodzaju sklepy internetowe notują od kilkunastu do nawet już kilkudziesięciu milionów zł rocznych obrotów.
 
Coraz więcej osób zamawia zakupy w e-sklepie www.WDomowychCenach.pl

Reklama
Sklepy internetowe są coraz powszechniejsze, ale niemal wszystkie inne, poza serwisem www.WDomowychCenach.pl , mają ten problem, że klienci niepokoją się, że dostawa mogłaby nastąpić w porze nieodpowiedniej, o przypadkowej godzinie, np. gdy są poza domem, w miejscu pracy albo akurat spożywają rodzinny obiad. Dlatego wielu klientów, nawet wiele milionów klientów w skali całego kraju, ciągle powstrzymuje się przed korzystaniem z tej wygodnej usługi.

- Tymczasem my dostarczamy na terenie Łodzi zamówione zakupy o godzinie uzgodnionej z klientem, wystarczy wskazać godzinę dostawy, na razie tylko w czwartki, przed weekendem, aż rozwiniemy usługę na większą skalę – informuje Aneta Janiczek, koordynatorka sprzedaży www.WDomowychCenach.pl  w Łodzi. - Można się z nami skontaktować mailem: lodz[@]wdomowychcenach.pl , telefonicznie 530 - 332 - 615 lub poprzez dodanie zakupów do symbolicznego koszyka w www.WDomowychCenach.pl  Odpłatność pobieramy tylko w wysokości wartości zakupów, na razie w gotówce, po prostu przy odbieraniu zakupów przez klientów. Niedługo wprowadzimy czytniki kart.
   
Lepiej rikszą przejechać się spokojnie po Pietrynie, niż stać w kolejce do kasy supermarketu
 
Mieszkańcy Łodzi coraz liczniej zamawiają dostawy zakupów spożywczych, bo po pierwszych, jakby eksperymentalnych zamówieniach, szybko przyzwyczajają się do tej wygody.
 
- Dostarczamy zakupy zupełnie bezpłatnie, nic nie trzeba płacić za transport, te koszty my ponosimy – dodaje Aneta Janiczek. - I dlatego mamy dwie prośby do zamawiających, aby zamawiali raczej zakupy tygodniowe, a nie pojedyncze - w dowolnym dniu, ale z terminem dostawy w czwartek, przed każdym weekendem. A druga nasza prośba, którą kierujemy do klientów, to prośba o zachęcanie do tych zakupów także osób z rodziny, znajomych w miejscu pracy, a zwłaszcza sąsiadów, aby nasz samochód mógł dowieźć kilka naraz zestawów zakupów.
 
Te prośby koordynującej sprzedaż w Łodzi zmierzają do zorganizowania całego systemu sprawnego, a co najważniejsze, bezpłatnego dostarczania zakupów - interaktywnego.
 
Interaktywnego, bo na ogół klienci sklepów stacjonarnych, zwykłych "głosują nogami", tj. po prostu wychodzą ze sklepu, jeśli jego oferta nie spełnia ich oczekiwań. - Natomiast my podtrzymujemy bieżący kontakt mailowy: lodz@wdomowychcenach.pl  i telefoniczny w godz. 9 - 22, tel. 530 - 332 - 615, aby we współpracy klientów z naszymi handlowcami dostosowywać ofertę do potrzeb i ustalać dogodne godziny dostarczenia zakupów - zachęca Aneta Janiczek.
 
Przybywa pozycji oferowanych w serwisie, systematycznie ich zasób jest zwiększany oraz spełniane są indywidualne prośby klientów, a ceny są, jak sama nazwa wskazuje, domowe, nie wygórowane, po prostu zwykłe, jak w innych sklepach, ale z tą różnicą, że zakupy www.WDomowychCenach.pl są dostarczane wprost do domów klientów lub do miejsc pracy, o umówionej porze, dogodnej dla klienta.
 
Po co więc dusić silnik samochodu po pracy w miejskich korkach, po tracić czas i nerwy na szukanie miejsca do zaparkowania, po co stać w kolejce do kasy w sklepie stacjonarnym, skoro potrzebne towary same przyjeżdżają do klientów zamawiających zakupy telefonicznie lub mailowo lub poprzez serwis www.WDomowychCenach.pl
 
- To nieracjonalne, także ze względów ekologicznych, drogie i czasochłonne, aby każdy klient oddzielnie przywoził zakupy do domu własnym samochodem i w czasie, który mógłby poświęcić rodzinie, odpoczynkowi lub nauce czy rozrywkom - komentuje Aneta Janiczek. - Lepiej przecież, gdy nasz wyspecjalizowany samochód rozwozi zakupy do klientów, w uzgodnionych terminach i godzinach. 
 
Podobnie rozwijała się bankowość internetowa, bo okazało się, że nie ma sensu stać w kolejce do okienka w oddziale banku, skoro teraz już niemal każdy z nas ma konto bankowe w swoim laptopie. Szybko przyzwyczailiśmy się do tej wygody i tak samo już coraz więcej osób zamawia także zakupy spożywcze w e-sklepach.
 
(ac)
 
Publikacja staraniem zespołu e-sklepów www.AKurierDostarczy.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl